ABONNEMENTEN De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland 8,25, voor België frcs. 140,in beide gevallen franco per post. Men abonneert zich voor een hele jaargang, bij vooruitbetaling te voldoen; opzegging dient te geschieden vóór 1 januari. De prijs van losse nummers bedraagt resp. 1,65 of frcs. B. 27,50. Postrekening no. 480610 ten name van het Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. voor de redactie en boeken ter bespreking zende men aan de redactie-secretaris: Drs. M. C. Verburg, Kastanjelaan 11, Middelburg. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retour-porto was inge sloten. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administrateur P. J. van der Koorde, Veerseweg 62, Middelburg. Dr. C. de Galan, St. Laurens. Econoom bij het L.E.I., gedetacheerd bij het E.T.I. voor Zeeland te Middelburg. Me). Luc Montigny, 1895 op Sumatra geboren. Zangonderwijs en studie van de Keltische sagenwereld, waarover vele publicaties. Lid Gaelic Society. Recitals van Keltische liederen. Bespeelt de clarsach (kleine Schotse harp). G. A. de Kok, Middelburg. Redacteur Zeeuws Tijdschrift. Dr. D. A. de Graaf, Goes. Publicist. Schreef o.a. in De Nieuwe Gids, Groot-Nederland, Else- viers Maandschrift; later in de Nieuwe Taalgids, Levende Talen, Revue Beige d'histoire et de philologie, Revue des sciences humaines, Revue d'histoire littéraire de la France, Mercure de France etc. Ir. J. D. Dorst, Goes. Directeur Stichting Keuringsdienst Zeeland. Drs. M. C. Verburg, Middelburg. Redacteur Zeeuws Tijdschrift. BRIEVEN EN STUKKEN Aan dit nummer werkten mee: INHOUD Pag. Het vraagstuk van de boerenzoons in Zeeland door Dr. C. de Galan Kinderen van de Koning van Lochlann door Luc Montigny Het zwijgen en het zeggen. door G. A. de Kok Een vroege voorloper van het Deltaplan ondervindt kritiek door Dr. D. A. de Graaf De afsluiting van de Westerschelde Reproductiemateriaal in de akkerbouw door Ir. D. Dorst Boekbespreking De voorbereiding en uitvoering van de Deltawerken door Drs. M. C. Verburg 31 36 41 44 49 47 53 52

Zeeuws Tijdschrift | 1958 | | pagina 31