Colofon Idee, tekst en tekstverzorging: Drs. M. C. Verburg, directeur Economisch Technologisch Instituut voor Zeeland, redactiesecretaris Zeeuws Tijd schrift. Vormgeving G. A. de Kok, hoofdredacteur Provinciale Zeeuwse Courant, redacteur Zeeuws Tijdschrift. Foto's: W. Riemens, fotograaf Provinciale Zeeuwse Courant. Tekeningen en vignetten: Jac. Prince. Kaarten en grafieken: A. P. Maas, J. Castel, A. J. Mol en C. H. van Buuren, allen van de tekenkamer van de Provinciale Planolo gische Dienst voor Zeeland. De kaart van de dijkverhoging is van J. J. Flipse, tekenaar van de Provinciale Waterstaat in Zeeland. Druk: Firma G. W. den Boer, Middelburg. In de volgorde van de hoofdstukken worden de medewerkers vermeld. De met een aangeduide medewerkers hebben een tekst ingeleverd die door de tekstverzorger is aangepast aan de compositie. De teksten van de anderen berusten op notities, interviews of deelneming aan een vergadering. M. P. de Bruin, adjunct-bibliothecaris Provinciale Bibliotheek, maakte de tekst op pagina 98. Gegevens over de bestaande werkgelegenheid: Drs. L. D. van der Werf, hoofdinspecteur-directeur van het Districtsbureau voor de Arbeidsvoorziening in Zee land. Bouwnijverheid Ir. L. D. Huisman, hoofdingenieur-directeur van de Di rectie van de Volkshuisvesting en Bouwnijverheid in Zeeland. Zeehaven Vlissingen-Oost: J. van Konijnenburg*, directeur havenschap Vlissingen- Oost, i.o. Watervoorziening Nota prognose jaarverbruik leidingwater van de studie kommissie toekomstige watervoorziening in Zeeland, 24 november 1964 en ir. T. Verheul, directeur van de Waterleiding Maatschappij Zuid-Beveland. Gasvoorziening A. J. Kaland, lid Gedeputeerde Staten van Zeeland, J. Wagenvoort, hoofdadministrateur le afdeling Provin ciale Griffie van Zeeland, A. Meulbroek, administrateur idem. Elektriciteitsvoorziening Ir. T. Bogerd*, directeur Provinciale Zeeuwsche Electri- citeits-Maatschappij. Verkeer: Ir. J. Zuurdeeg, hoofdingenieur-directeur van de Rijks waterstaat in de directie Zeeland. Ir. W. de Beijl*, hoofdingenieur-directeur van de Pro vinciale Waterstaat in Zeeland. J. Wagenvoort (zie boven). E.T.I. voor Zeeland. Recreatie: Drs. H. H. Vogel, planoloog bij de Provinciale Plano logische Dienst voor Zeeland. M. F. de Jonge, J. P. G. van Ooijen en C. de Vos, hoofd en medewerkers van het Bureau Ontwikkeling Zeeland van de Provinciale Griffie. E.T.I. voor Zeeland. Het Veerse Meer: Drs. H. H. Vogel* (zie boven). Landbouw en platteland: Ir. D. van der Zaken, hoofdingenieur-directeur van de Cultuurtechnische Dienst in Zeeland. Dr. ir. C. W. C. Beekom, hoofdingenieur-directeur Pro vinciale Directie van de Rijkslandbouwvoorlichting in Zeeland. Ir. H. P. de Bruin, Rijkslandbouwconsulent voor de Zeeuwse eilanden. Ir. L. Vellekoop, Rijkstuinbouwconsulent voor Zeeland en West Noord-Brabant. Ir. W. L. Harmsen, Rijksveeteelt- en Zuivelconsulent van het bureau Landbouwcentrum Zeeland. Ir. L. Th. J. M. de Wit, Rijkslandbouwconsulent voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Waterhuishouding Ir. W. de Beijl* (zie boven) en C. A. L. Kotvis, technisch ambtenaar van de Provinciale Waterstaat in Zeeland. Maatschappelijke begeleiding: Drs. KI. Laansma*, directeur Stichting Zeeland, Provin ciaal Opbouworgaan. Cultuur A. L. Borst*, secretaris Zeeuwse Culturele Raad. Mr. W. de Bruine, bibliothecaris Provinciale Bibliotheek en M. P. de Bruin (zie boven). Sport en Jeugd: J. den Hoedt*, functionaris voor jeugd- en sportzaken bij de Stichting Zeeland, Provinciaal Opbouworgaan. Volksgezondheid L. C. Buysert, directeur-arts Provinciale Raad voor de Volksgezondheid in Zeeland. Mej. J. W. E. Laanbroek, regionaal-inspecteur van de Volksgezondheid op het gebied van de hygiëne van het milieu van de Gezondheidsraad. Stadsontwikkeling Diverse gemeentebesturen. Gemeentelijke herindeling: Drs. H. H. Vogel (zie boven) en drs. F. Schermer. Landschap Ir. J. F. A. Molenaars, bosbouwconsulent, tevens plv. landschapsconsulent voor Zeeland m.u.v. het Markiezaat en plv. natuurbeschermingsconsulent van het Staatsbos beheer. Planologie: Ir. M. de Vink*, directeur van de Provinciale Planolo gische Dienst in Zeeland. Overige hoofdstukken: Gegevens van de staf van het E.T.I. voor Zeeland, drs. G. J. Baarspul, drs. C. de Schipper, drs. S. P. van der Zee en J. J. Ph. den Hertog. Typewerk: Mej. J. C. Kooman, secretaresse van het E.T.I. voor Zeeland. 192

Zeeuws Tijdschrift | 1965 | | pagina 148