Kon. Kring voor oudheidkun de, letteren en kunst, Bel gië. Kon. natuurwetenschappelijk Genootschap Dodonaea, België. Kon. Ned. Akademie van We tenschappen, Amsterdam. Kon. Ned. Oudheidkundige Bond, Den Haag. Het Kon. Oudheidkundig Ge zelschap, Amsterdam. Het Koninklijk Penningkabi net, Den Haag. Kon. Vlaamse Academie voor taal- en letterkunde, Bel gië. Kon. Vlaamse Academie voor wetenschappen, letteren en schone kunsten, België. Kungl. Humanistiska Veten- skaps Samfundet, Zweden. Kungl. Vetenskapsakademiens Bibliotek, Zweden. Lembaga Kedubajan Indone sia, Indonesië. Limburgs Geschied- en Oud heidkundig Genootschap, Maastricht. The Lloyd Library and Mu seum, U.S.A. Maatschappij voor geschiede nis en oudheidkunde, Bel gië. Maatschappij der Ned. Letter kunde, Leiden. Marine Academie, België. Natura Artis Magistra, Am sterdam. Natuurhistorisch Genootschap Limburg, Maastricht. Naturwissenschaftliche Ver- ein, W.-Duitsland. Det Norske Videnskap-Aka- demi, Noorwegen. Oudheidkundige Kring van het Land van Dendermon- de, België. Oudheidkundige Kring van het Land van Waas, België. Polska Akademia naur Insty- tut Zoologiezny, Polen. Répertoire d'art et d'archéo- logie, Frankrijk. Rijksdienst voor Oudheidkun dig Bodemonderzoek, Amersfoort. Rijksmuseum van Oudheden, Leiden. Rijksuniversiteit Gent. Rijksuniversiteit Groningen. Section Historique de l'Insti- tut Grand Ducal, Luxem burg. Smithsonian Institute, U.S.A. Société scientifique de Bre- tagne, Frankrijk. Staatsarchiv Bremen, W.-Duitsland. Stadsbibliotheek, België. Steiermarkische Landesbiblio- thek am Joanneum, Oosten rijk. U niversitets-Bibliotheket, Zweden. Université de Quebec, Cana da. Verein für Lübeckische Ge- schichte und Altertumskun- de, O.-Duitsland. Vereniging „Die Haghe", Den Haag. Vereniging voor Wetenschap, België. Vrienden van het Zuiderzee museum, Enkhuizen. Vrije Universiteit, Amster dam. Wetenschappelijk en Cultu reel Centrum Duinenabdij België. De redactie van de „Mede delingen van het Zeeuwsch Genootschap" stelt zich voor van tijd tot tijd in deze ko lommen te wijzen op, naar haar mening, bijzonder be langrijke publikaties van deze instellingen. Bij wijze van proef in dit nummer een eer ste serie aankondigingen: Proceedings of the Academy of Natural Sciences of Phila delphia: H. Burrington Baker, Type land snails; III Lumnophile and thalassophile pulmona- ta; IV Land and fresh water prosobranchia (oktober 1964). Ralph O. Brinkhurst, Studies on the North American aquatic oligochaeta. I Nai- didae and Opistocystidae. Harold J. Grant, jr., A revi sion of the genera Ceraia and Enceraia with notes on their relationship to Scud- deria, (Orthoptera; Tettigo- niidae, Phaneropterina.) 1964. D. Keith Kevan Mc. E, Asket Singh Syed Akbar, A re vision of the Mexican Pyr- gomorphidae. (Orthoptera Acridoidea), IGenera other than Sphenarium. 1964. Robert Robertson, Dispersal and wastage of larval Phi- lippia krebsii (Gastropoda: Architectonicidae) in the North Atlantic. 1964. James C. Tyler, A diagnosis of the two species of South American Puffer fishes (Tetraodontidae, Plectogna- thi) of the genus Colome- sus. 1964. Catalogus van publikaties van Philadelphia op het gebied van geologie, mineralogie, paleontologie. Mededelingen der Kon Ned. Akademie van Wetenschap pen, afd. Letterkunde. Nieuwe reeks deel 28, no: 2: F. R. Kraus, Könige die in Zeiten wohnten. Betrach- tungen über der Kern der Assyrischen Königsliste. Notulae Naturae, eveneens een uitgave van de Academy of Natural Sciences of Philadel phia, nrs. 363-372. Kon Belgisch Instituut voor natuurwetenschappen: Documents de Travail no. 1. Rapport van de missie OTAN en mer d'Alboran. Jean-Jacques Capart, Mare Steyart, Rapport prélimi naire. Températures et Cou rants de surface enrégistrés a bord du navire beige „Eu- pen". 1963. Mededelingen: deel XL nrs. 11-16, 1964 o.a.: No. 4: Ludo van Meel, Le mi- croplancton des eaux de Port d'Ostende. Période 1953-1954. Lloydia, journal published by the Lloyd Library and Mu seum and the American So ciety of Pharmacognosy. Volume 28, march 1965, no. 1. o.a.: David P. Carew, E. John Sta- ba, Plant tissue culture. Its fundamentals, application and relationship to medici nal plant studies. 230

Zeeuws Tijdschrift | 1965 | | pagina 18