HONDIUS ZOON MIDDELBURG c NIEUWE LEDEN Krachtens besluit van de algemene vergadering van 25 april 1969 heeft benoeming plaats gehad van een aantal, door het bestuur voorgestelde nieuwe leden. Bij heit ter perse gaan van dit nummer was het lidmaatschap aanvaard door: Ir. D. N. Alleijn, Populierenlaan 4, Middelburg B. Bakker, Koninginnegracht 26, Den Haag Dr. H. A. H. Boelmans Kranenburg, Corn. «Tol straat 76 a, Scheveningen J. P. C. Boot, Duinwegje 31, Haamstede Ir. A. Bonman, Kanaalkade 70, Axel C. Burger, Kerkstraat 26, Wilhelminadorp J. Coumou, Blokweg 11, Zierikzee M. Eland, Willem Klooslaan 14, Vlissingen J. Gelijns, Sportlaan 2, Middelburg Prof. A. M. W. J. Hammacher, Van Alkemade- laan 53, Den Haag R. A. Haverkorn van Rijsewijk, Kloosterweg 32, Schuddefeeurs C. A. Th. Hermsen, Vondellaan 3, Vlissingen Ir. W. Hildernisse, Maastorenflat 156, Rotterdam J. W. Hupfces, Koudekerkseweg 173, Middelburg Ir. H. J. Jimmink, Zeepaardweegje 7, Haamstede Mr. J. A. de Jonge van Zwijnsbergen, Schaep- manstraat 1, Vlissingen Ir. P. L. Knoppart, Meidoornveld 163, Capielle a. d. IJss'el Dr. ir. J. Nijman, Sloehaven, Vlissingen-Oost B. Oele, Vroonlandseweg 3b, Kapelle J. P. G. van Ooijen, Mecklenburglaan 34, Goes L. van der Pol, Oude Vlissingseweg 58, Middel burg Ir. H. Rakers, Jaco'ba van Beierenstraat 28, 's-Heer Hendrikskinderen K. E. Rasmussen, 't Vrije 38, Zierikzee T. van Roon, Varremarkt 5, Zierikzee J. T. H. C. Schepman, Willem Klooslaan 8, Vlissingen D. Schipper, Lewestraat 48, Kloetinge Mr. P. R. Tak Lahrijn, Mgr. Nolenslaan 14, Amstelveen Ds. C. F. H. baron van Tuyll van Serooskerken, Ned. Herv. pastorie, Biggekerke Mr. A. Veenhoven, Molenwater 135, Middelburg E. E. Vleugels Schutter, Lange Nobelstraat 24, Zierikzee Mr. J. de Vries, Voorstraat 31, Dirksland Drs. U. J. de Vries, Leeuwenlaan 25, Temeuzen A. C. ter Weer, Hammarskjöldlaan 22, Middel burg W. E. P. van Ysseldijk, Ronde Polderdijk 1, Nisse Prof. dr. D. I. Zandee, Jan van Galenstraat 40, Utrecht Dr. J. Zitman, Noordzijde Zoom 1, Bergen op Zoom Bankiers en assurantiemakelaars Cy v> &M 90

Zeeuws Tijdschrift | 1969 | | pagina 26