ZEEUWS TIJDSCHRIFT VERSCHIJNT TWEEMAANDELIJKS BESTUUR Mr. J. van Aartsen, commissaris der Koningin In Zeeland, voorzitter Jhr. mr, T. A. J. W. Schorer, lid gedeputeerde staten, Middelburg, vice- voorzitter J. J. Ph. den Hertog, statisticus E.T.I., West-Souburg, secretaris P. van der Veen, firmant Hondius Zoon, Middelburg, penningmeester Mr. W. D. de Bruine, bibliothecaris provinciale bibliotheek, Middelburg Ir. J. D. Dorst, provinciaal voedselcommissaris, Burgh-Haamstede M. K. van Dijke, burgemeester van Axel Ir. M. A. Geuze, landbouwer, Poortvliet G. J. M. de Greef, arts, Veere A. H. M. van den Hoek, notaris, Groede Drs. K. de Jong Ozn, rector Christelijk Lyceum voor Zeeland, Goes D. W. Kastelein, burgemeester van Zierikzee Mr. dr. A. J. J. M. Mes, oud-lid gedeputeerde staten, Middelburg Ir. J. Prins, voorzitter Zeeuwse Landbouw Maatschappij, Goes Ir. J. L. van Sloten, adjunct-directeur N.V. Waterleiding Mij. Midden- Zeeland, Zierikzee Drs. H. J. P. Verschaffel, directeur N.V. Walzenmolen, Sas van Gent REDACTIERAAD Drs. M. C. Verburg, directeur E.T.I., Middelburg, voorzitter Drs. C. de Schipper, sociaal-econoom E.T.I., secretaris L. W. de Bree, conrector Rijks Scholengemeenschap, Vlissingen M. P. de Bruin, adjunct-bibliothecaris provinciale bibliotheek, Middelburg Ir. P. J. 't Hooft, b.i., architect, 's-Heer Arendskerke G. A. de Kok, hoofdredacteur Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg Ir. J. A. Trimpe Burger, conservator rijksdienst voor Oudheidkundig Bodem onderzoek, Aardenburg Hans Warren, letterkundige, Kloetinge Mr. C. Kannegieter, redactrice voor de mededelingen van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen

Zeeuws Tijdschrift | 1969 | | pagina 2