onze toekomst: steeds meer mensen, steeds minder ruimte, hoe houden wij ons land bewoonbaar? door de ruimte beter te benutten, heidemij nederland nv kan u daarbij helpen. heidemij nederland nv 32. Prof. Ir. H. M. Goudappel, buitengewoon hoog leraar in de urbanistiek en ruimtelijke organi satie aan de Technische Hogeschool te Eindhoven: „Stedelijke verkeerspolitiek" Prof. G. J. van den Berg, hoogleraar in de plano logie en demografie aan de Rijksuniversiteit te Groningen: „Leven in en met de binnenstad, als opgave voor mens en medemens." Prof. Dr. L. H. Klaassen, buitengewoon hoogleraar in het regionaal en sociaal-economisch onderzoe kingswerk aan de Nederlandsche Economische Hoogeschool te Rotterdam: „De plaats van de binnenstadspolitiek in de natio nale politiek". Het congres wordt gehouden in het stadhuis van Middelburg. Het inschrijfgeld bedraagt, inclusief lunches, koffie en thee, 25,per persoon voor één dag; 30, per persoon voor twee dagen. Aanmelding kan plaatsvinden door toezending van bijgaande antwoordkaart. Na ontvangst van het verschuldigde inschrijfgeld, te voldoen door overschrijving op de rekening van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen bij de Amrobank te Middelburg, postgironummer bank 97721, onder vermelding „Levefnjde binnenstad", wordt het congrespro gramma, dat verdere bijzonderheden en een samen vatting van de lezingen bevat, tijdig toegezonden. Voor het verkrijgen van logies kan bemiddeling worden verleend. Inlichtingen worden u met het programma verstrekt. Voor uitgebreidere informa tie kan men zich telefonisch wenden tot het Zeeuwsch Genootschap: 01180-8055 toestel 002. districtskantoor voor zeeland,vogelzangsweg 100, goes, telefoon: 01100-7410. 189

Zeeuws Tijdschrift | 1972 | | pagina 29