mededelingen 34 39- Dr. ir. H. A. C. M. Spaas, Hoek 40. Drs. A. Steketee, Middelburg 41. Mr. H. J. Q. Tichelman, Terneuzen 42. Mr. W. Wiers, Middelburg 43. Mevr. dra.J. E. Wiers-Menschaar, Mid delburg 44. Mr. G. de Wilde, Ulvenhout MEDEDELINGEN Het bureau van het Genootschap, thans ge vestigd in de Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, 4331 JE Middelburg, is recht streeks telefonisch bereikbaar op het nieuwe nummer 01180-30347. In de ledenvergadering van december j.l. is besloten de contributie 1985 ongewijzigd vast te stellen op f 70,-. De acceptgirokaar ten zijn inmiddels verzonden. De rechter- strook daarvan geldt tevens als bewijs van toegang tot het Zeeuws Museum. VERVOLG LEZINGENPROGRAMMA le HALFJAAR 1985 donderdag 14 februari donderdag 14 februari x woensdag 13 maart x donderdag 14 maart donderdag 14 maart x woensdag 20 maart woensdag 20 maart donderdag 21 maart donderdag 11 april x donderdag 11 april donderdag 9 mei Werkgroep Geologie:]. M. Moraal zal spreken over de „Geologie van Spitsbergen". Zeeuwsch-Vlaanderen: Prof. dr. Vanhove, directeur van het West Vlaams Studiebureau te Brugge over „De toekomst van de haven van Zeebrugge". Burgerzaal van het stadhuis te Terneuzen, Oost Bolwerk 4. Aanvang 20.00 uur. Werkgroep Theologie: Prof. dr. G. Goudzwaard zal spreken over de „Economische orde". Juridische Werkgroep: Mr. H. Stein, advocaat te Zwolle houdt een lezing over het „Beslagrecht". Werkgroep Geologie: A. W.Janssen, Alphen a/d Rijn: „Geologische ervaringen uit Polen en Hongarije". Commissie Universitaire Contacten: 14.00 uur inleiding door ir. H. J. van 't Klooster, stichting maatschappelijke plaats Wageningse af gestudeerden. Lezing door de afd. voorlichting en agrarische in dustrie met discussie. Nederlands Klassiek Verbond: Mevr. Trudeke Mekking van de VL te Amsterdam spreekt over „Philo en Josephus en de rol van de vrouw bij deze schrijvers uit het begin van onze jaartelling". Restaurant de Huifkar, Markt 19, Middelburg. Aanvang 20.00 uur. Natuurkundig Gezelschap: Prof. dr. ir. G. Vossers (Afd. Transport fysica, TH Eindhoven) zal het hebben over „Ontwikkelingen in de Stromingsleer". Gebouw „De Schakel", Bachtensteene 14, Middelburg. Aanvang 20.00 uur. Prof. dr. S. B. Kroonenberg, Wageningen „Sporen van de Ijstijd in Siberië". Natuurkundig Gezelschap: Prof. dr. J. Verhoeff (Afd. Informatica Econ. Fac. Erasmus Universiteit Rotterdam) houdt een lezing ge titeld „Op naar een informatie-maatschappij of naar een gegevens- Werkgroep Geologie: M. Nagelkerke, Goes: Mineralen, lezing en show. Abdij 11, Middelburg. Aanvang 20.00 uur. x Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg. Aanvang 20.00 uur.

Zeeuws Tijdschrift | 1985 | | pagina 40