PLAATOPNAME VOLLEDIGE JOHANNES PASSION mededelingen 36 NIEUWE LEDEN In de decernber-vergadering zijn de volgende nieuwe leden benoemd: 1. Mr. W. R. van Alphen de Veer, Eindho ven 2. Mr. N. Bel, Veere 3. Mevr. H. E. E. Benjamins, Middelburg 4. J. L. Bernard, Middelburg 5. Dr. W. H. Blaha, Middelburg 6. Mr. C. W. D. Bom, Rotterdam 7. F. J. J. Buytendijk, Middelburg 8. D. B. Chardon, Middelburg 9. P. Dellebeeke, Nieuw- en St. Joosland 10. Ir. J. A. Deurloo, Nyverdal 11. R. Deurloo, Vlissingen 12. M. P. Dieleman, Koudekerke 13. A.J. Dijkwel, Middelburg 14. P. F. de Doelder, Middelburg 15. Ir. H. B. Goettsch, 's-Gravenpolder 16. Dr. M. A. Hemminga, Kapelle 17. J. W. A. van der Heyden, Middelburg 18. E. J. van Hezik, Vlissingen 19. Mr. E. de Jonge, Axel 20. E. Kamerbeek, Middelburg 21. C. W. M. Klazen, Middelburg 22. Dr. A. C. F. Koch, Deventer 23- Mr. C. Kool, Middelburg 24. J. J. Koutstaal, Koudekerke 25. Drs. J. Kram er-V reugdenhil, Waalre 26. M. J. van der Linde, Bussum 27. M. T. Los, Middelburg 28. C. van der Maas, Middelburg 29- W. F. de Pagter, Veere 30. F. W. van der Poel, Middelburg 31. A. E. B. Schotel, Middelburg 32. E. T. Schuyt, Middelburg 33. Joh. Smits, Schore 34. P. B. J. de Sonnaville, Goes 35. Dr. A. H. Stolk, Amsterdam 36. F. van de Velde, Vlissingen 37. J. H. Vriesde, Vlissingen 38. Mevr. B. M. J. M. Willemsen, Middel burg H. Doorn, Veere (benoemd in juni-verg. '86). Evenals in maart 1986 zal de Koninklijke Oratoriumvereniging „Tot Oefening en Uitspan ning" te Middelburg ook in 1987 en wel op 11 april, weer een uitvoering verzorgen van de Jo hannes Passion vanj. S. Bach in de Notre Dame te Parijs. De belangstelling voor deze uitvoe ring bleek vorig jaar dermate overweldigend te zijn, dat het koor de eervolle uitnodiging kreeg om ook dit jaar weer op te treden. Het spreekt vanzelf, dat dergelijke expedities grote kosten met zich mee brengen. Kosten, die voor het merendeel door de leden zelf gedragen worden. Ter ondersteuning van haar activiteiten heeft het koor in samenwerking met het Westvlaams Orkest en bekende Nederlandse en Belgische solisten een plaatopname gemaakt van de vol ledige Johannes Passion. De tekst op het album, waarin 3 LP's, is in het Nederlands en het Frans. U kunt in het bezit komen van dit fraaie album door een bedrag van f 50,- (incl. verzendkos ten) over te maken op postgiro 582978 t.n.v. de Koninklijke Oratoriumvereniging „Tot Oefe ning en Uitspanning" te Koudekerke. Het album wordt u dan per omgaande toegezonden.

Zeeuws Tijdschrift | 1987 | | pagina 42