Zeeuws Tijdschrift Bestuur Brieven en stukken Inhoud Dr. C. Boertien, commissaris der koningin in Zeeland, voorzitter Mevr. G. de Vries-Hommes, lid Gedeputeerde Staten, vice-voorzitter Drs. L. A. DeWitte, docent, Middelburg, secretaris P. G. Menheere, beleggings adviseur, Middelburg, penningmeester P. G. van den Bosse, oud-lid Gedeputeerde Staten, Axel Ing. K. J. J. Brand, hoofd technische dienst waterschap Hulster Ambacht, Hulst Dr. G. H. Buijssen, vert. KZGW, Goes A. J. G. Doeleman, landbouwer, Nieuwerkerk Drs. M. den Hollander-Faro, huisvrouw, Cadzand Dr. S. Knigge, econoom, Middelburg Dr. P. L. Schoonheim, vert. KZGW, Middelburg P. van der Veen, vert. KZGW, Oostkapelle P. J. I. Verhage, oud-secretaris gemeente Oostburg, Cadzand Drs. A. J. de Visser, directeur Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg Peter Don Wim Hofman Marlies Jongejan Bert Teunis J. A. Trimpe Burger Francisca van Vloten De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 43,20 (inclusief f 2,45 btw), voor België frcs 830, in beide gevallen franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient te geschie den vóór 1 januari. De prijs per los nummer bedraagt f 8,80 (inclusief f 0,50 btw), frcs B 170. Voor toezending van losse nummers worden portokosten in rekening gebracht. Postrekening no. 480610, Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: Drs. P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg, tel. 01180-31674. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retourporto was ingesloten. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: Postbus 330, 4330 AH Middelburg. Redactioneel, Paul van der Velde1 Zeeland Regionaal-historisch begrip van een ontsluiting, M. C. Verburg2 Zeeuwse Senioren-Academie, A. G. U. Hildebrandt .11 „Het Zeelandgevoel" (1Zeeland revisited, Bert Jansen19 Onbekend maakt onbemind, H. Kabos23 Galerie30 Wetenschap en vriendschap, M. P. de Bruin32 Boekbesprekingen35 Signalementen38 Mededelingen K.Z.G.W39 Foto omslag: „Het Zeelandgevoel". Foto: Vortex Produktie en advertentie acquisitie: Reclad, Postbus 6, 4330 AA Middelburg Druk: van der Peyl-Kruiningen BV

Zeeuws Tijdschrift | 1991 | | pagina 2