Zeeuws Tijdschrift Brieven en stitten Abonnementen Inhoud Dr. C. Boertien (voorzitter) Mevr. G. de Vries-Hommes (vice-voorzitter) Drs. L. A. DeWitte (secretaris) P. G. Menheere (penningmeester) P. G. van den Bosse Ing. K. J. J. Brand A. J. G. Doeleman Drs. M. den Hollander-Faro Dr. S. Knigge P. J. I. Verhage Drs. A. J. de Visser Wim Hofman Marlies Jongejan Bert Teunis Francisca van Vloten voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: Drs. P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg, tel. 01180-31674. Ongevraagde bijdragen worden bij niet-plaatsing terug gezonden, mits retourporto was ingesloten. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: Postbus 330. 4330 AH Middelburg. Redactioneel, Paul van der Velde1 "Het Zeelandgevoel" (7) Zeeland, Edmondo de Amicis (vertaald door P.J. Veth)2 Bouwen aan kunst in Zeeland. Utopie of werkelijkheid? Nico Out10 Een Middelburgse meestoot met een VOC-verleden, A.F. Franken15 Schilders in de schaduw, Francisca van Vloten 21 Een muur van graniet, A. Sturm25 Galerie: Boudewijn Wolthuis, Paul van der Velde 28 Boekbesprekingen30 Signalementen33 Culturele agenda, Peter de Quelery en Henk Scholten 34 De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 47,45 franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient te geschieden vóór 1 januari. De prijs per los nummer bedraagt f 9,75. Voor toezending van losse nummers worden portokosten in rekening gebracht. Postrekening no. 480610, Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. Foto omslag voorkant: Boudewijn Wolthuis. Acryl op papier. Foto omslag achterkant: Dick Willebrands. Produktie en advertentie acquisitie: Reclad, Postbus 6, 4330 AA Middelburg Druk: van der Peyl-Kruiningen BV

Zeeuws Tijdschrift | 1992 | | pagina 2