Culturele agenda Janet van der Linde Deze agenda bevat een selectie uit de activiteiten die de komende periode in Zeeland plaatsvinden. (wijzigingen voorbehouden) dinsdag 15 december Middelburg Michel van der Plas over zijn biografie Guido Gezelle St. Literaire Activiteiten Zeeland Zeeuwse Bibliotheek 20.00 uur Kerstconcerten Zeeuws Orkest 17,19 en 20 december, m.m.v. het Middelburgs Kamerkoor, o.l.v. Josef Suilen en Peter Arts Programma: Respighi - Danza Antiche Poulenc - 4 motetten a capella Charpentier - Messe de Minuit Vivaldi - Concerto Grosso Telemann, Diestier, Brahms - 3 koorwerken a capella J.S. Bach - Cantate no. 62 woensdag 23 december Goes Montezuma's Revenge a capella show 'The Third Act' Prins van Oranje 20.00 uur Terneuzen De ingebeelde ziekte satirische komedie van Molière met Henk van Ulsen e.a. Zuidlandtheater 20.00 uur zaterdag 26 december Middelburg The New Consort kerstconcert bij kaarslicht, werken van o.a. Bach, Handel, Telemann Burgerzaal 20.30 uur Terneuzen Carmen opera voor jong en oud Zuidlandtheater 20.00 uur donderdag 17 december Middelburg kerstconcert Zeeuws Orkest o.l.v. Josef Suilen en Peter Arts m.m.v. het Middelburgs Kamerkoor Concertzaal 20.00 uur vrijdag 18 december Terneuzen Messiah Handels oratorium door de Poolse Nachtegalen Grote Kerk 20.15 uur Zierikzee A Ceremony of Christmas Carols Nieuwe Kerk 20.30 uur zaterdag 19 december Kloetinge kerstconcert Zeeuws Orkest o.l.v. Josef Suilen en Peter Arts m.m.v. het Middelburgs Kamerkoor Geerteskerk 20.00 uur Middelburg Het Trio Harry Sparnaay, basklarinet; Harry Starreveld, fluit; René Eckhardt, piano Nieuwe Muziek, Kloveniersdoelen 20.30 uur Vlissingen Vlissingse Oratoriumvereniging kerstconcert R.K. kerk zondag 20 december Vlissingen kerstconcert Zeeuws Orkest o.l.v. Josef Suilen en Peter Arts m.m.v. het Middelburgs Kamerkoor St. Jacobskerk 14.30 uur dinsdag 22 december Middelburg Prima La Musica barokorkest o.l.v. Dirk Vermeulen kerstprogramma met werken van o.a. Coreili, Bach, Vivaldi Concertzaal 20.00 uur

Zeeuws Tijdschrift | 1992 | | pagina 38