Culturele agenda zondag 4 april Terneuzen Festival Cultureel Gekleurd modeshow, ballet, muziek Porgy Bess 11.00-17.00 uur donderdag 8 april Middelburg J.S. BACFI BAR Nieuwe Muziek Das Zimmermannsche Caffee Kloveniersdoelen 20.30 uur vrijdag 9 april Goes Festival Cultureel Gekleurd Bajarou Acoustic Trio, Mali 't Beest 22.00 uur Terneuzen Festival Cultureel Gekleurd Nationaal Ballet van Kameroen Zuidlandtheater 20.00 uur zaterdag 10 april Middelburg J.S. BACFI BAR Nieuwe Muziek Calefax, rietensemble Kloveniersdoelen 20.30 uur Terneuzen Festival Cultureel Gekleurd The Trinidad Sisters toneel DNA met Gerda Flavedong Zuidlandtheater 20.00 uur maandag 12 april Middelburg J.S. BACFI BAR Nieuwe Muziek Joanna MacGregor (piano) Kloveniersdoelen 20.30 uur dinsdag 13 april Middelburg Festival Cultureel Gekleurd Kroatische dansgroep LABIS Schouwburg 20.00 uur woensdag 14 april Middelburg Medea, tragedie van Euripides Zuidelijk Toneel Schouwburg 20.00 uur Terneuzen Jenny Arean one-woman show Zuidlandtheater 20.00 uur donderdag 15 april Middelburg Djazzex Modern Jazz Dance Company Schouwburg 20.00 uur Vlissingen Festival Cultureel Gekleurd theatergroep Delta speelt 'guerillafamilie' Vestzaktheater 20.30 uur vrijdag 16 april Middelburg Flet Beaufort Kwintet werken van Danzi, Beethoven, Spohr Concertzaal 20.00 uur East Meets West wereldmuziek Schouwburg 20.30 uur Terneuzen Daniel Speer Trombone Consort 'Rhapsody in blue' en 'Carnaval des Animaux' Zuidlandtheater 20.00 uur zaterdag 17 april Middelburg J.S. BACFI BAR Nieuwe Muziek Balancscu String Quartet Nicola Walker Smith (sopraan) Kloveniersdoelen 20.30 uur Vlissingen Festival Cultureel Gekleurd Johan Padan, de ontdekking van Amerika monoloog Dario Fo door Charles Cornette Vestzaktheater 20.30 uur Festival Cultureel Gekleurd 'een ontmoeting met hiernaast' Sinds enige jaren vindt het Festival Cultureel Gekleurd plaats in Noord-Brabant, Zeeland en Vlaanderen. Cultureel Gekleurd presenteert jaarlijks een gevarieerd programma van artistieke disciplines door allochtone en niet-westerse kunstenaars. Educatieve activiteiten, zoals workshops, studiedagen en lesprojecten, gaan samen met kunstzinnig amusement. Cultureel Gekleurd heeft als doelstelling zoveel mogelijk mensen op verschillende manieren te laten kennismaken met de cultuur van anderen. Rijk gekleurde ontmoetingen, die het begin van wederzijds begrip kunnen zijn. Flet thema is dit jaar 'Afrika ten zuiden van de Sahara'. Een van de hoogtepunten zal 'het Nationaal Ballet van Kameroen' zijn. Verder zullen optredens op het gebied van muziek, theater en literatuur plaatsvinden. In de asielzoekerscentra in Burgh-Flaamstede, Goes en Middelburg worden open dagen georganiseerd met allerlei activiteiten, zoals rondleidingen, muziek en een kindercircus. Voor uitgebreide informatie: Cultureel Gekleurd Postbus 2125 4460 MC Goes tel. 01100-50051 39

Zeeuws Tijdschrift | 1993 | | pagina 45