Culturele agenda
Deze agenda bevat een selectie uit de
activiteiten die de komende periode in
Zeeland plaatsvinden, (wijzigingen
voorbehouden)
THEATER
donderdag 7 6 december
Erna Sassen/Bruun Kuyt
Ik zoek een man voor mijn zus'
20.30 uur 't Beest GOES
vrijdag 17 december
Oom Wanja
van A. Tsjechov
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
Manuel de Schepper
theaterproject
20.30 uur Vestzaktheater VUSSINGEN
zaterdag 7 8 december
De Olifantsdracht
met Han Römer en Titus Groenestege
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
dinsdag 27 december
Claire Obscure
toneelstuk van Marguerite Duras
20.00 uur Concertzaal ZIERIKZEE
donderdag 23 december
De Olifantsdracht
met Han Römer en Titus Groenestege
20.30 uur Arsenaaltheater VLISSINGEN
zaterdag 1 januari
De Gigantjes
Nieuwjaarsconcert
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
vrijdag 7 januari
SADE, Zeeuwse Komedie
20.30 uur Vestzaktheater VLISSINGEN
(ook op 8/122/15/2, 26/2,27/2)
De Bedelaarsopera
door Het Zuidelijk Toneel
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
dinsdag 17 januari
Karin Bloemen
'La Bloemen'
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
woensdag 12 januari
Montezuma's Revenge
'Blind Man's Dream'
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
vrijdag 14 januari
Helmert Woudenberg
'Milarepa' solovoorstelling
20.30 uur 't Beest GOES
Introdans, eigentijds ballet
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
zaterdag 7 5 januari
Opus One, 'Alleen op de wereld'
verhalend ballet
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
maandag 17 januari
Het Zwarte Theater Bratislava
brengt 'Peter en de Wolf en
'Carnaval der dieren'
19.30 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
dinsdag 18 januari
Het Nationaal Ballet van Letland
danst 'Don Quichotte'
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
zaterdag 22 januari
L'Orfeo van C. Monteverdi
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
donderdag 27 januari
Claire Obscure
toneelstuk van Marguerite Duras
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
L'Orfeo van C. Monteverdi
Opera Amsterdam
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
vrijdag 28 januari
Bram Vermeulen, 'Achter mijn ogen'
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
woensdag 2 februari
De Nieuwe Snaar
William
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
donderdag 3 februari
Theatergroep Nova Zembla
met 'Verwantschap'
20.30 uur Vestzaktheater VLISSINGEN
vrijdag 4 februari
De Korre met Mademoiselle Jaire'
20.30 uur 't Beest GOES
woensdag 9 februari
Drs. P.
m.m.v. Paul Prenen, piano
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
vrijdag 11 februari
De Uitvreter, Nescio
door Johannes Kemkens
20.30 uur 't Beest GOES
zaterdag 12 februari
De Uitvreter, Nescio
door Johannes Kemkens
20.30 uur Arsenaaltheater VLISSINGEN
The Stuffed Puppet Theatre
speelt 'Macbeth'
20.00 uur Concertzaal ZIERIKZEE
vrijdag 18 februari
Jan Rot is liefde
20.30 uur 't Beest GOES
De Vuurproef
toneelstuk door RO Theater
20.00 uur Stadsschouwburg MIDDELBURG
zaterdag 19 februari
Paul Haenen, 'Vrolijk langs de kern'
20.00 uur Zuidlandtheater TERNEUZEN
246