Zeeuws Tijdschrift 1 foofdredacteur Brieven en stukken inhoud -2*ooelbv5§- Drs. W. T. van Gelder (voorzitter) Drs. G. L. C. M. de Kok (vice-voorzitter) Drs. L. A. DeWitte (secretaris) T. de Jonge (penningmeester) P. G. van den Bosse Ing. K. J. J. Brand A. J. G. Doeleman Drs. M. den Hollander-Faro Dr. S. Knigge Drs. A. J. de Visser A. F. van de Zande-Vleugels Schutter Paul van der Velde Wim Hofman Marlies Jongejan Gerdi Preger Bert Teunis Francisca van Vloten Dick van der Wouw Voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: Drs. P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg, tel. 01180-31301. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: ADZ, afd. ISB, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. Redactioneel, Paul van der Velde Door wie worden de Zeeuwse gemeenten eigenlijk bestuurd?, Q. J. Munters Industrialisatie van de Kanaalzone in de jaren zestig, Rico Haak De Schoone Waardin in gesprek met Helene Koppejan-van Woelderen, G. Preger Mijn Zeelandgevoel, Helene Koppejan-van Woelderen In memoriam Laurens Johannes Bol (1898-1994), Hester van den Donk Grepen uit de geschiedenis van de schilderkunst in Zeeland (VI), L. J. Bol Berichten in Blauw, Ton Brandenbarg Natuur objectief bekeken, Nico Out Signalementen, Arjen van den Houten Culturele agenda, Janet van der Linde De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 60,— franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient schriftel ji te geschieden een maand voor het einde van het lopence abonnementsjaar. De prijs per los nummer bedraagt f 11,50. Postrekening no. 480610, Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. Foto-omslag: Berichten in Blauw van Tien Heestermans. Het werk is liggend afgebeeld. Produktie en advertentie-acquisitie: Reclad, Postbus 6, 4330 AA Middelburg Druk: Drukkerij van der Peyl-Kruiningen BV

Zeeuws Tijdschrift | 1994 | | pagina 2