Op de golven van de jazz Het Jazzfestival in Domburg Gelukkig Net als voorgaande jaren zal Domburg drie dagen lang een bruisend feest van herkenning zijn voor jazzliefhebbers. Jazz by the Sea brengt ook dit jaar oude bekenden en nieuwe gezichten tijdens dit swingende festijn. Laat u meeslepen en vaar op de golven van de jazz. Het festival begint vrijdagavond 15 sep tember met een openingsconcert in de openlucht door Huub Janssen and his Amazing Jazz Band. Daarna traditiege trouw gevolgd door een kroegentocht langs café Tramzicht waar Champagne Karen Kroese Charlie op zal treden, en langs De Roode Leeuw waar de Charlstown Jazzband het publiek vermaakt. Vervolgens een optre den van het Fapy Lafertin Quartet in In den Walchersen Dolfijn en een perfor mance van de Salt Lake Jazz Band in 't Vervolg. The New Orleans Rumples' Jazzband maakt zijn opwachting in 't Groentje en de Natchez Steamboat Jazz band sluit de rij met een optreden in de Beach Club. Dat belooft een zinderende avond te worden vol afwisseling. De volgende morgen vroeg op voor een optreden van Mr. Boogie Woogie the Firesweep Bluesband in het Marie Tak van Poortvliet Museum. Daarna is het in elke straat van Domburg feest met een parade door The Cultivated Swab Jazz band en The Original Zealand Streetpara- de Jazzband, 's Avonds in De Parel een optreden van een bijzondere zangeres: Jeanie Bryson. Wanneer je moeder tekstschrijfster Con nie Bryson is en je vader de legendarische trompettist Dizzy Gillespie, moet het wel raar lopen, wil je al die muzikale genen negeren. Het bleef dan ook niet uit: Jeanie Bryson erfde van haar moeder het vermogen liedteksten op de juiste wijze te interpre- Jeanie Bryson. Foto: Carol Friedman. 18 Zeeuws Tijdschrift

Zeeuws Tijdschrift | 1995 | | pagina 20