Inhoud, nr 4 1995, jaargang 45 Hoofdredacteur Redactie Bestuur Abonnementen Brieven Stukken ISSN 0166-5154 Druk Afbeelding omslag Redactioneel, Paul van der Velde 1 Oresteia in Veere, 2453 na dato, Peter van Houte 3 Meer dan woorden, tussen literatuur en theater, Willem Nijssen 6 Gedicht, Emma Crebolder 9 Zeeland uit de kast, eerste zeeuwse poppenspelfestival, Willem Nijssen 10 Tussen Donau en Karpaten, het ontstaan van een Hongaarse en een Roemeense klassieke muziekcultuur, Frank Meyer 14 Op de golven van de jazz, het Jazzfestival in Domburg, Karen Kroese 18 De drempel geslecht, het vijfde Kamermuziekfestival, Karen Kroese 21 Zeeuwse Reportage, De spanningsboog van de beeldende kunst in Zeeland, Nico Out 25 De Tjechische film in de schijnwerpers, zevende Filmfestival Zeeland, Willem Nijssen 30 Signalementen, Jan Bruijns 32 Culturele Berichten, Janet van der Linde Agenda, Janet van der Linde 35 Paul van der Velde Wim Hofman, Marlies Jongejan, Gerdi Preger, Francisca van Vloten, Dick van der Wouw W.T. van Gelder (voorzitter), G.L.C.M. de Kok (vice-voorzitter), L.A. DeWitte (secretaris), T. de Jonge (penningmeester), P.G. van den Bosse, K.J.J. Brand, A.J.G. Doeleman, mw. M. den Hollander, S. Knigge, A.J. de Visser, mw. A.F. van de Zande De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 60,- franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient schriftelijk te geschieden een maand voor het einde van het lopende abonnementsjaar. Postrekening no. 480610. Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. Voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg, tel. 01180-31301. Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: ADZ, afd ISB, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. Den Boer Drukkers Eveline van Duyl, voorgesteld project vangrail naar de top van de Lange Jan.

Zeeuws Tijdschrift | 1995 | | pagina 2