Inhoud Jaargang 46 (1996) 3 Hoofdredacteur Redactie Bestuur Abonnementen Brieven Stukken ISSN 0166-5154 Druk Afbeelding omslag Redactioneel, Paul van der Velde Over het belang van duidelijkheid. Een gesprek met Rinus Stoffels, Peter van Houte Alles ter verbetering van de Zeeuwse economie. In gesprek met Bram Maljaars, directeur van het Innovatiecentrum Zeeland, Karen Kroese Overkanten, Dirk Haanman De kapittelkerk van Kapelle, G.J. Lepoeter Gedicht, Andreas Oosthoek Waar tijd heerst tussen zijn en duren Over de poezie van Andreas Oosthoek, L. van Driel De Zeeuwse Bibliotheek: van culturele krachtcentrale naar supermarkt?, G.E.Huisman Zeeland en de opkomst van de Republiek, Victor Enthoven Atuaca, J.A. Rozemeyer Galerie, Francisca van Vloten Culturele Berichten, Janet van der Linde 22 25 29 35 38 6 11 12 17 18 1 2 Paul van der Velde Wim Hofman, Peter van Houte, Marlies Jongejan, Karen Kroese, Gerdi Preger, Francisca van Vloten, Dick van der Wouw W.T. van Gelder (voorzitter), G.L.C.M. de Kok (vice-voorzitter), L.A. DeWitte (secretaris), T. de Jonge (penningmeester), A.J. de Visser, mw. A.F. van de Zande De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 60,- franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient schriftelijk te geschieden een maand voor het einde van het lopende abonnementsjaar. Postrekening no. 480610. Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. Voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg. Email: http://www.zebi.nl/~zts Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: ADZ, afd ISB, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. Den Boer Drukkers Ansichtkaart van Martine Neddam die zij maakte voor het tentoonstellingsproject De Ontvoerde Stad in Middelburg. Neddam is lerares aan de Rietveldakademie in Amsterdam. Zij verspreidde posters en ansichtkaarten door de stad waarmee ze mensen in quasi-Nederlands aanspoorde de afgebeelde plaats op te zoeken.

Zeeuws Tijdschrift | 1996 | | pagina 2