1U ontvangt 6 maal per jaar een Zeeuws Tijdschrift. Welk soort abonnement heeft u? zakelijk (via uw bedrijf of instelling) privé a. Indien u het Zeeuws Tijdschrift via uw werk krijgt, hoeveel personen binnen uw bedrijf/organisatie lezen het tijdschrift? Ik ben de einige die het leest Het tijdschrift wordt nog door één andere collega gelezen Het tijdschrift wordt door meerdere collega's gelezen anders, nl b. Hoe wordt het tijdschrift binnen uw organisatie beschikbaar gesteld? Het circuleert tussen medewerkers Het gaat op een leestafel anders, nl c. indien u privé een abonnement heeft, hoeveel personen lezen dit tijdschrift Ik ben de einige die het leest Meerdere huisgenoten lezen het tijdschrift anders, nl 2. Hoe lang bent u al geabonneerd op het Zeeuws Tijdschrift? jaar maanden 3. Op welke wijze bent u voor het eerst in aanraking gekomen met het Zeeuws tijdschrift via Zeeuwsch Genootschap via de bibliotheek via de boekhandel via kennissen/relaties via mijn werkkring in een wachtkamer anders, namelijk 4. Welke van de volgende typeringen past het best bij u? Ik lees het Zeeuws Tijdschrift slechts een enkele keer Ik lees het Zeeuws Tijdschrift altijd vluchtig Ik lees altijd tenminste een aantal artikelen in het Zeeuws Tijdschrift Ik lees het Zeeuws Tijdschrift altijd helemaal 5. Welke van de volgende artikelen/rubrieken leest u? altijd meestal soms nooit redactioneel galerie gedicht overkanten (column) signalementen culturele berichten interviews/vraaggesprekken artikelen over kunstencultuur geografie van Zeeland geschiedenis van Zeeland maatschappelijke ontwikkelingen in Zeeland artikelen over personen Enquête Zeeuws Tijdschrift

Zeeuws Tijdschrift | 1996 | | pagina 28