Inhoud Jaargang 47 (1997) 1 Redactioneel, Paul van der Velde 1 Voor het te laat is. Regionaal Economisch Actieplan moet Zeeland redden, Karen Kroese 2 Ik heb het tot het einde volgehouden. Een gesprek met drs. Cor Harot, Peter van Houte 5 De Westerschelde als bedreiging van de polders. Een historisch-geografische visie, Adrie de Kraker 10 Spraakmakende vrouwen in Zeeland: Johanna Boogerd-Quaak, Gerdi Preger 21 Beroemd in Zeeland: Het werk van Reimond Kimpe (1885-1970), Hesther van den Donk 26 Historische olieverfschetsen van Zeeland I. Anno 1645. De inneming van Hulst, Paul Stockman 29 Lezers over het Zeeuws Tijdschrift. Nothing if not critical, Dick van der Wouw 34 Overkanten. Het is op een ander nie beter, Dirk Haanman 37 Gedicht, Marien Geuze 38 Signalementen, Jan Bruijns 39 Culturele Berichten. Hebben koningspoedels een tere huid?, Janet van der Linde 41 Hoofdredacteur Paul van der Velde Redactie Peter van Houte, Karen Kroese, Gerdi Preger, Francisca van Vloten, Dick van der Wouw Bestuur W.T. van Gelder (voorzitter), G.L.C.M. de Kok (vice-voorzitter), A.J. de Visser (secretariaat), T. de Jonge (penningmeester), C.F. Bos, A.L. Oosthoek, mw. A.F. van de Zande Abonnementen De abonnementsprijs van het Zeeuws Tijdschrift bedraagt voor Nederland f 60,- franco per post. Men abonneert zich voor een gehele jaargang; opzegging dient schriftelijk te geschieden een maand voor het einde van het lopende abonnementsjaar. Postrekening no. 480610. Zeeuws Tijdschrift, Middelburg. Brieven Stukken Voor redactie en boeken ter bespreking zende men aan: P. van der Velde, Postbus 503, 4330 AM Middelburg. Email: http://www.zebi.nl/~zts Alle correspondentie, die de redactie niet betreft, richte men aan de administratie: ADZ, afd ISB, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. ISSN 0166-5154 Druk Den Boer Drukkers Afbeelding omslag R. Kimpe, Een achterbuurt in Middelburg.

Zeeuws Tijdschrift | 1997 | | pagina 2