22 oktober 7.00 uur: Whaaa, vandaag is het zover. Vanavond moet ik in Show Bizz City zijn. Ik ben weer zenuwachtig maar ik denk dat het komt omdat ik zo ook nog een toets moet maken. Door al dat gedoe met die schoenen giste ren heb ik mijn samenvattingen niet zo goed meer door kunnen nemen. Ik hoop echt dat ik de toets haal. 11.00 uur: Ik heb mijn toets gemaakt. Het ging niet echt goed maar ik zie wel. Ik ga rustig mijn spullen inpakken en proberen niet zenuwachtig te worden. Om half drie komt Hans me halen om me naar Aalsmeer te brengen. Wat is het toch een schat hè! 23 oktober 8.00 uur: Ik lig nu in een bed in hotel Aalsmeer. Ik heb heel slecht geslapen en ben héél erg zenuwachtig. Dat vind ik heel vervelend maar ik kan het gewoon niet tegenhouden. Gisteravond zijn we met de twaalf missen uitgeweest in Show Bizz City. Hartstikke leuk. We heb ben in de karaokebar met z'n twaalven een liedje gezon gen. We hadden veel bekijks. Wat wil je, twaalf mooie meisjes bij elkaar. Het zijn bijna allemaal leuke meisjes en ik ben gelukkig niet de enige die het allemaal niet zo ziet zitten. Ik deel de kamer met Jessica. Zij is Miss Brabant en is echt superlief. Zo te zien slaapt ze nog. Gelijk heeft ze, we worden pas om tien uur aan het ontbijt verwacht. Om twaalf uur gaan we naar Show Bizz City. De hele middag is er repetitie. Het wordt waar schijnlijk weer een vermoeiende dag maar ook een hele leuke. 24 oktober Heerlijk, ik werd wakker naast Hans als Miss Beach Body! Het was leuk gisteren. Het repeteren was ver moeiend, maar we kregen twee keer pauze om van een heerlijk buffet te eten. Ik heb nog nooit zoveel honger gehad als gisteren. Wat wil je, ik heb wel honderd keel de trap op en af gelopen. Om vijf uur waren we klaar met oefenen en daarna werd ons haar en make-up ge daan. Heel raar, maar hoe dichterbij 'het' kwam, hoe minder gespannen ik werd. Gelukkig, stel je voor dat ik van die trap was gevallen. Alles is goed gegaan. Ik ben dan weliswaar niet Miss Nederland geworden, maar wel Miss Beach Body. En als ik eerlijk mag zijn, vind ik dat tien keer leuker! Nu maar hopen dat het contract door gaat. 15.00 uur: Ik heb net een interview gegeven. Mijn vader belde een paar uur geleden of ik zo snel mogelijk naar huis kon komen want iemand wilde mij interviewen. Ik had er eigenlijk even geen zin in, alhoewel ik het ach teraf hardstikke leuk vind. Mijn vader regelt het toch allemaal wel heel goed. 24.00 uur: Ik ga slapen, ik ben moe. Morgen weer vroeg op voor een interview en in de loop van de middag komen ze me filmen. 25 oktober 10.00 uur: Het interview is net achter de rug. Over een half uur komt er een filmploeg van Omroep Zeeland. Toch wennen hoor, al die aandacht zo ineens! 26 oktober Vandaag ben ik met Eva, Anthonie (mijn neefje) en mijn moeder in Hulst gaan winkelen. Ik heb een hele mooie leren broek gepast, echt prachtig. Alleen was hij bruin en dat vind ik geen mooie kleur. Vanavond ga ik lekker op mijn gemakje alle soaps af. Leve de vakantie. Ik heb mijn filmpje op video. Het is heel leuk geworden. Wel raar om jezelf zo terug te zien, hoor! 27 oktober Ik ben met mijn goede vriendin Kim naar Sint Niklaas gaan winkelen. Ik heb een mooi grijs truitje gekocht. Ook heb ik zwarte laarsjes gezien, maar ze waren nogal duur. Nog even sparen. 22.30 uur: Leuk, net kwamen mijn twee neefjes Dennis en Kenneth langs met wat vrienden, want die wilden mij weieens in het echt zien. Wat een aandacht hè! We zijn even hier in een café in Steen iets gaan drinken. Ik vraag me af of ze me in het echt mee vonden vallen. 28 oktober Vandaag heb ik met de 'vrouwen' van mijn moederskant in Breda gewinkeld. We reden om negen uur in de stro mende regen weg. Gelukkig heeft het niet de hele dag geregend, daar word ik echt chagerijnig van! Het was gezellig èn...il< heb een zwarte leren broek gekocht. Ik begin Hans nu toch echt wel te missen. Ik heb hem 'al' vier dagen niet gezien. Nog één dag volhouden, Ellen. 30 oktober Ik ben met Simon, een vriend, toch mijn laarsjes gaan kopen in Sint Niklaas. In Breda heb ik geen andere ge vonden, en trouwens...ik leef maar één keer. Vanavond heb ik eindelijk Hans weer gezien. Hij is toch zo lief. Gelukkig vond hij mijn laarsjes ook mooi. Mijn leren broek niet, maar ik weet dat hij daar niet van houdt. 1 november Nou, dat was wat gisteravond. Een stel vrienden, Hans en ik gingen naar de BBC in Sint Niklaas. Het regende keihard, dus Hans reed heel voorzichtig. We stonden voor de disco te wachten om links het parkeerterrein op te rijden toen iemand ons van achteren aanreed. De bestuurder had ons te laat gezien! Flinke schade natuur lijk. Ik vind het zielig voor Hans, hij is altijd zo precies op zijn auto. Dat is echt zijn trots. Gelukkig bleef ik bij hem slapen en kon hem dus wat 'troosten'. 2 november De herfstvakantie is weer voorbij. Ik heb heel wat reac ties gekregen op school. Ik moet toch wennen aan al die aandacht, maar ik vind het wel leuk hoor! Ik heb mijn toets die ik op 15 oktober moest maken net gehaald. Ik heb weer lekker kunnen bijkletsen met mijn vriendin Caroline. Met haar is het (bijna) altijd lachen! Vanavond ben ik nog even bij Hans langs geweest. 3 november Vandaag kon ik lekker uitslapen. Ik moest pas de bus van tien voor tien hebben. Ik ben vandaag naar de kap- 6 Zeeuws Tijdschrift

Zeeuws Tijdschrift | 1998 | | pagina 8