per geweest. Er is een flink stuk van mijn haar af want dat was echt nodig. De lak en gel die er de afgelopen weken ingesmeerd is, kan niet goed zijn. Ik heb een brief gekregen van burgemeester Kessen van Hulst of ik bij de sporthuldiging aanwezig wil zijn. Natuurlijk wil ik dat! Laat de uitnodigingen maar komen! 4 november Het was een lange schooldag. Van half negen tot half vijf. Toen ik thuiskwam vertelde mijn moeder me dat er iemand uit Axel gebeld hadhij vroeg of ik de miniplaybackshow op de kerstmarkt wil presenteren. Ik vind dit allemaal zo leuk. Ik ga daar echt eens van genie ten en me niet nerveus maken. Ik heb van Hans een videotape van Tweety gekregen. Ik spaar alles van Tweety. Ik vind dat zo'n leuk 'beestje'. Vanessa, een vriedin, nodigde me uit voor haar en haar vriends verjaardag op vrijdag. Lijkt me leuk. Het is lang geleden dat ik haar gezien heb. Ik ga nog een beetje televisie kijken vanuit mijn bed. Ik heb morgen maar een uurtje les en dus kan ik uitslapen. 5 november Net nu ik uit kon slapen werd ik al om half negen wak ker. Ik ben uitgebreid in bad gegaan en heb alvast wat geleerd voor mijn toets van volgende week. Ik ben voor een les van veertig minuten naar Terneuzen gereden. Maar goed, dan kunnen de leraren zien hoe ontzettend gemotiveerd ik ben. Ik heb al zoveel lessen gemist door 'Miss Zeeland' te zijn, vandaar. Ik heb nog even naar een modellenbureau in Brussel gebeld, en ik mag langs komen wanneer ik tijd heb. Ik hoop toch zo dat het iets wordt. Modeshows lopen vind ik zo leuk om te doen! Vanavond ben ik bij Hans blijven eten. Lekker frites met biefstuk met een bitterkoekjespudding als toetje, heer lijk. 6 november Vandaag ben ik naar school gegaan en toen ik thuis kwam stond Hans het gras te maaien, 's avonds nog even op het feestje van Vanessa en Daniël geweest. Daniël woont sinds een maand op zichzelf. Echt een mooi huis. Daarna heb ik in mijn bed liggen lezen. Dat vind ik echt heerlijk, even alleen in mijn warm bed le zen. 7 november Kim belde om me uit te nodigen voor een feest op 28 november. Daar zeg ik geen nee tegen! Morgen wordt het zoontje van Hans zijn nicht gedoopt. Het is een lief ventje die bijna nooit built. Ik weet nog niet wat ik vanavond ga doen. Misschien even iets drinken in Hulst. We zien wel. 8 november Gisteravond hebben Hans, Simon en ik naar een film gekeken. Vandaag is Sven gedoopt in de kerk. Daarna was er een koud buffet bij de ouders van Sven thuis. Ik heb echt super veel gegeten én gedronken. Het was erg lekker. 9 november Vandaag de hele dag naar school. Vanavond ga ik nog twee hoofdstukken samenvatten. Misschien komt Hans vanavond slapen. Ik heb morgen de eerste vijf uur vrij en Hans zit in de late dienst. Ik hoop zo dat hij belt. 10 november Hans is gisteren niet blijven slapen. Ik voelde me niet zo lekker. Ik ben vroeg in bed gekropen. Vandaag ben ik de hele dag naar school geweest. Dinsdag is altijd een lange schooldag. 11 november Ik moest om drie uur bijjohan Klein zijn voor een foto sessie voor dit tijdschrift waarvoor ik ook dit dagboek schrijf. Ik ben benieuwd hoe de foto's geworden zijn. Toen ik thuiskwam, kreeg ik een telefoontje van een man die vroeg of ik eind januari prijzen wil uitreiken na een motorrace. Tuurlijk doe ik dat. Echt leuk. Verder heb ik nog heel wat geleerd voor mijn toets van vrijdag. 12 november Ik had drie tussenuren en ben in die tijd naar Hans gegaan. Omdat hij in de late dienst zit, zie ik hem niet zoveel. Hij lag nog te slapen toen ik kwam. Wat is hij toch lief. Vanavond heb ik een agrarisch bedrijf hier in St. Jansteen bezocht. Ik ga over dat bedrijf een export stappenplan schrijven als eindexamenopdracht. Ik heb heel wat informatie gekregen, dus ik kan wel vooruit voorlopig. Ik ga nog één keer mijn samenvattingen overlezen en dan moet mijn toets wel lukken. 13 november Mijn toets ging goed en dat op vrijdag de dertiende! Vanmiddag ben ik met een jongen uit mijn klas om parfum geweest in Hulst. We hadden een weddenschap en die heb ik gewonnen. Vandaar die parfum. Volgende week heb ik veel toetsen en door de Miss Nederland verkiezingen en alles er omheen heb ik veel gemist. Ik wil tocb graag mijn MEAO-diplonra halen. Vanavond ben ik gehuldigd door de burgemeester van Hulst. Ik kreeg een mooie bos bloemen, een handdoek van de ge meente én een zilveren speldje met een vossenkop. Heel mooi. Alle sportlieden die een bijzondere prestatie hebben geleverd, werden gehuldigd. Ik mocht ze een handdoek geven. Ja, het is een leuke avond geweest. Zeeuws Tijdschrift 1

Zeeuws Tijdschrift | 1998 | | pagina 9