Veel deugd 14 dagen mooi weer!! Een heerlijk huis!! Een mooie tuin!! Een zalig bad!!!! Veel gezellige mensen! Zee zonder kwallen! Lekker eten!! Rood verbrand zon nen! Zeewater 190 Cü Juli 3989 Eén schitterende nazomerweek, omlijst door twee weken regen, desondanks natuurlijk verrukkelijk! Het zeewater nog warm, nazomer- en beginnende herfstgeuren in de lucht, hele einden gewandeld met M., lekker gegeten en boven drankjes gemij merd met vrienden, óók nog werk meegenomen en zelfs zo af en toe iets gedaan Aug./sept. 1989 Na het uitpakken naar het dorp en het strand. Nehalennia op de Mondriaan-bank was nieuw voor ons. Maandag naar het strand, lezen in de krant, terwijl S. een kuil graaft, 's Middags naar Middelburg. S. heeft al een boekenweekgeschenk en wil het laten signeren door Annie M.G. Schmidt en Fiep W. die bij Fanoy zullen zijn. De bedoeling blijkt (uiteraard) dat je een dure Annie S. koopt. S. gaat toch in de rij staan, sjoemelt een beetje en krijgt toch een handte- keningsstempel in z'n Jorre en Snorre. Wandelen door Middelburg. Ik loop naar de Kuiperspoort om een abonnement op de Slib-reeks te nemen. Woensdag. Wij vertrekken naar Westkapelle, wan delen daar over de zeedijk en bekijken de foto's van Eva Besnyö in 'Westkapelle verrijst'. Mooie foto van Charley Toorop die Walcherse (Westkappelse) boer schildert. Oktober 1990 Om 16.00 begon telekids, maar ook de 'Little pony's'. Ik ben de 'Little pony's' gaan kijken. Daarna kwam 'Batman'. Toen dat afgelopen was, zijn we naar het strand gegaan. Helaas te lang, want om 18.00 kwam 'Dommel' en die heb ik gemist. April 1990 Wij hebben hier onze vakantie doorgebracht, komen de uit Manila. En dan valt toch op hoe heerlijk het is vakantie te vieren in een goed georganiseerd land als Nederland, en vooral hoe fantastisch het is om dan te toeven in Domburg waar alleen maar vakantie stemming heerst. Menig expatriate gezin struint met koffers en al familie en vrienden af en raakt halver wege zijn vakantie volstrekt op tilt. Wij blikken met heel veel plezier terug op een maand die voor bij geflitst is: er is 'gestad' in Middelburg, gezond, gecroquet, gegolfd, niet gemini-golfd (te goed weer getrampoliend, we hebben in een zalige omgeving kunnen bijpraten met onze goeie vrienden, we heb ben al onze beide families om ons heen gehad, we eten even geen frites meer, kortom het valt ons zwaar weg te gaan. Augustus 1993 Herinneringen aan 14 dagen Domburg: pizza en rode wijn met oude vrienden; windkracht 7 op de golfbaan; regen maar lekker uitslapen; een heerlijke stranddag; regen, regen, regen; regen, plezier in de Roompot; Navratilova vs Garrison; Edberg vs Becker; W.Duitsland vs Argentinië; wandeling naar kasteel Westhove; de tuin van de fam. van Bennekom; Miniatuur-Walcheren; voetballen op straat; trampoline; vliegeren; de Abdij Middelburg; een heerlijke stranddag; een groot strandfort. Juli 3990 De zon ging op en de zon ging onder 7 dagen geen regen en geen gedonder van de morgen tot de avondstond, reden we met fiets Walcheren rond. Mei 1992 Vrijwel iedere ochtend kwamen de drie jongeheren H. bij H. om een potje te croquetten - werkelijk schitterend, hoe die vier knapen opgingen in dit spelletje terwijl K. en ik nog rondbanjerden in onze pyjama, thee in de hand. Op zulke momenten breekt r

Zeeuws Tijdschrift | 2001 | | pagina 28