Rijke traditie Sinds 1946 koppelt WTS Architecten heldere, pragmatische architectuur aan solide bouwtechnieken en soepel bouwmanagement. Met een team van 20 mensen werken wij in Vlissingen al 60 jaar aan woningen, scholen en kinderopvang, boerderijen, ziekenhuizen en zorg, winkelcentra, toerisme en hotels, stadhuizen en kantoren, bruggen en sluizen, fabrieken, theaters, musea, kerken. Allemaal nuchtere gebouwen. 'Eenvoudig, duidelijk, mooi' noemen wij dat. Simpele schoonheid Zoeken naar de simpele schoonheid die in de opgave besloten ligt, dat is onze missie. Ergens verborgen tussen de plek en het programma voor een nieuw gebouw ligt de belofte van de architectuur. Geen hippe vorm of trendy sausje over een saai gebouw, maar onverwachte schoonheid die je op moet zoeken en bloot moet leggen. Goede architectuur ontstaat als alles op zijn plaats valt. Als in het woud van ideeën, eisen, regels en technieken het we zen van een bouwopgave gevonden wordt. Teamwork Die avontuurlijke zoektocht gaan wij graag aan. Samen met onze opdracht gevers op zoek naar hün oplossing. Goede gebouwen ontstaan door goede opdrachtgevers. Daarom investeren wij in de eerste plaats in een inspire rende samenwerking, niet alleen met onze opdrachtgevers maar met alle partijen die bij de bouw betrokken zijn. Een topprestatie vergt immers een hecht team. Duurzaam Als we bouwen, hebben we het voorrecht een plek voor langere tijd te ver anderen. Wat we bouwen kan niemand meer omheen. Een duurzame be nadering is dus van belang. Met een goede inpassing van het nieuwe in de bestaande situatie, flexibele gebouwen met een brede gebruikswaarde, een slimme lay-out, verantwoord materiaalgebruik, efficiënt energiebeheer en overal de menselijke maat raken we de toekomst aan. 6o Zeeuws Tijdschrift 2006/3-4

Zeeuws Tijdschrift | 2006 | | pagina 62