ZEEUWS TIJDSCHRIFT 13 consultatiebureau 25 mammapoli 1 3 preventief spreekuur voor ouderen pakt 23 het is een drukke dag geweest. the nurses' zeeuwse zorgmanieren Paul van der Velde en Dick van den Bout het admiraal de ruyter ziekenhuis. een gewonnen slag voor zeeland Dick van den Bout en Paul van der Velde 0 zeeuws radio-therapeutisch instituut, een stralend instituut Tanja Snijders stralend. fragmenten uit een journaal de bindende kracht van zorg Paul van der Velde en Dick van den Bout 1 gluren bij de buren Henk van Koolwijk problemen vroegtijdig aan Ah Harpe 20 ouderengeneeskunde. een discipline in opkomst Jacqueline Ellen together we care. de ketengerichte aanpak van zorg saam Paul van der Velde esthetische chirurgie zonder fus kraam- en couveusesuites ik V prostaat-robotchirurgie 26 from zorgsaam with care. de werkzame keten huisartsenkliniek low-cure afdeling diaries van zorgsaam en curamus Sonja Arendse, Liesbeth de Bruijn, Jacqueline Ellen, Anja van Hecke, Bianca Herwigh, Anika de Letter, Greet Tourlamain, Anja Verschueren, Astrid Visser en Paul van der Velde (redactie) zeeuws zorconderwijs. een en al dynamiek Jaargang 59, nummer 3-4, 2009 Redactie Dick van den Bout (gastredacteur), Lineke Broos, Marcel Migo, Oscar Steens, Paul van der Velde (hoofdredacteur), Margot Verhagen, Francisca van Vloten, Dick van der Wouw Vaste medewerkers Jan Kuipers, Anda van Riet, André van der Veeke Foto's Anda van Riet (tenzij anders vermeld) Tekeningen Ben Franken Aan dit nummer werkten mee Sonja Arendse, René de Bakker, Peter de Boevere, Liesbeth de Bruijn, Jacqueline Ellen, Jan Franse, Wim van Gelder, Ab Harpe, Anja van Hecke, Bianca Herwigh, George van Heukelom, Cecile Idink, Henk van Koolwijk, Peter van Kooten, Anika de Letter, Jan Lips, Andreas Oosthoek, Barend den Ouden, Nico Out, Marnix van Oyen, Tanja Snijders, Greet Tourlamain, Anja Verschueren en Astrid Visser Bestuur Stichting Zeeuws Tijdschrift mevr. I< Peijs (voorzitter), A.J. de Visser (secre taris), j.A.M. Nijskens (penningmeester), D. van den Bout, A.L. Oosthoek, K. Scherphuis Adres Postbus 503, 4330 AM Middelburg, 0114 - 32 28 78, redactie@zeeuwstijdschrift.nl, www.zeeuwstijdschrift.nl Abonnement Het Zeeuws Tijdschrift verschijnt vijf keer per jaar. De abonnementsprijs bedraagt 43,00 euro franco per post. Abonneren kan telefonisch of via de website. Opzegging dient schriftelijk te geschieden twee maanden voor het einde van het lopende jaar. vormgeving Pharos M. van Hootegem Druk Pitman Goes Adverteerders Auberge De Campveerse Toren Veere, Zeeland Seaports, Zeeland Port Promotion Council, DRV Accountants en Belastingadviseurs, Provinciale Zeeuwse Courant, Pitman Goes, Koninklijke Zeelandia Groep b.v., de Drukkery Middelburg, De Koperen Tuin Goes, Boekhandel De Vries Zierikzee, Basting Boeken Oostburg, SchultingS. Partners Middelburg Deze publicatie is mede tot stand gekomen met financiële steun van de Provincie Zeeland 2009 Zeeuws Tijdschrift, ISSN 0166-5134 De redactie heeft ernaar gestreefd de rechten van de illustraties te regelen. Degenen die des ondanks menen rechten te kunnen doen gelden, kunnen zich alsnog tot de redactie wenden. Andreas Oosthoek René de Bakker, Cecile Idink, Jan Lips, Barend den Ouden en Marnix van Oyen Margot Verhaagen

Zeeuws Tijdschrift | 2009 | | pagina 2