COMPROMISLOZE KUNST ONTMASKERT EN FILEERT INKEBELL. laat ze zien dat het idee van een goed leven sterk cul tureel gebonden is. De geboden hulp lijkt eerder een angstvallig opdringen van de eigen levenstandaard. Almost i8+ For Your Pleasure Het relativeren van dergelijke valse sentimenten past TINKEBELL. ook toe in haar project - Almost 18+ For Your Pleasure -. Door met lieflijk borduurwerk harde porno letterlijk te verbloemen gaat ze in op de dubbe le moraal die is ontstaan rondom de seksuele leeftijds grens. In veel media is een ware heksenjacht gaande naar iedere vorm van pedofilie, tot aan het publiceren van adressen en foto's van vermeende pedofielen toe. Online blijkt echter toch vooral gezocht te worden naar afbeeldingen van dames die zich jonger voor doen dan ze daadwerkelijk zijn. TINKEBELL. koos voor een website waarop jonge modellen, vaak gekleed als schoolmeisjes, door telkens dezelfde man een ste vige afranseling krijgen. Deze filmpjes, waarin verder geen seksuele handeling wordt getoond, krijgen vele duizenden bezoekers per dag. Door deze beelden ten toon te stellen, zet ze wederom vraagtekens bij wat er van rechtschapen mensen overblijft zodra zij gebruik kunnen maken van de anonimiteit van het internet. De velen miljarden die jaarlijks verdiend worden in de porno-industrie staan in schril contrast met het debat dat in de media over seksualiteit wordt gevoerd. Her name is Tili Haar werk wordt veelal bekritiseerd als sensatiebelust en aandachtsgeil, en feit is dat de hoeveelheid aan dacht die het werk krijgt deels van belang is voor het succes ervan. In - Her name is... 2008 - sleept ze de levenloze vacht van een hond door de straten van een wereldstad. Zodra mensen haar aanspreken antwoordt ze enkel met Her name is Tili. De aandacht wordt hier nadrukkelijk opgezocht, maar niet misbruikt. Haar werk kan niet anders bestaan dan in de publieke arena. Zodra het hierbuiten valt mist het zijn beoogde doel. Ook haar bijdrage aan het kinderprogramma van Maxim Hartman bij de VPRO, Schepperdeschep, past binnen deze aanpak. In dit programma geven hedendaagse kunstenaars kinderen een kijkje in hun werkwijze. Ze liet hier zien hoe van een caviavacht en 7 Zeeuws Tijdschrift 2010 3-4

Zeeuws Tijdschrift | 2010 | | pagina 7