Zeeuwse Boekenprijs (2003-2012) en Jan Bruijnsprijs (vanaf 2006): leden van de jury De jury van de ZBP 2003 bestaat uit de schrijvers Nelleke Noordervliet en Piet Meeuse en voormalig uitgever en auteur Wilfried Uitterhoeve. Voorzitter van de jury is de Commissaris van de Koningin, Wim van Celder, secretaris is Paul van der Velde, hoofdre dacteur van het Zeeuws Tijdschrift. De jury van de ZBP 2004 bestaat uit de schrijvers Nelleke Noordervliet en Oek de Jong en voormalig uitgever en auteur Wilfried Uitterhoeve. Voorzitter van de jury is de Commissaris van de Koningin in Zeeland, Wim van Celderen secretaris is Paul van der Velde, hoofdredacteur van het Zeeuws Tijd schrift. De jury van de ZBP 2005 bestaat uit dichter Emma Crebolder, publicist Frank Hellemans, auteur Nelleke Noordervliet, Wim van Celder (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury) en Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofd redacteur van het Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2006 bestaat uit Mineke van Celder-Wiggers (voorzitter van de jury), Diny Schou ten (publicisteen recensente), Ton Brandenbarg (di recteur Zeeuwse Bibliotheek), Jaap Wagenaar (hoofd redactie Amsterdam University Press) en Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2007 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Brandenbarg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Mario Molegraaf (schrijver en vertaler), Diny Schouten (publicisteen recensente), Huib Uil (gemeentearchivaris Schouwen-Duiveland en publicist) en Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2008 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Brandenbarg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Rob Molin (dichter, schrijver, publicist), Ewald Vanvugt (auteur en fotograaf) en Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofd redacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2009 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Brandenbarg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Peter Jansen (hoofdredacteur PZC), Ingo de Moor (manager Marketing en Com municatie bij N.V. Westerscheldetunnel en dichter), Anna Tilroe (bijzonder hoogleraar Kunst en Cultuur aan de Radboud Universiteit Nijmegen en kunstcri tica), Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2010 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Brandenbarg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Peter Jansen (hoofdredacteur PZC), Jos de Mul (hoogleraar Filosofie aan de Eras mus Universiteit Rotterdam), Antoinette Verbrugge (journaliste), Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de Zeeuwse Boekenprijs 2011 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Branden barg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Peter Jansen (hoofdredacteur PZC), Jacqueline Bel (universitair hoofddocent Moderne Nederlandse Letterkunde aan de Vrije Universiteit Amsterdam), Mario Molegraaf (schrijver en vertaler), Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). De jury van de ZBP 2012 bestaat uit Karla Peijs (Commissaris van de Koningin in Zeeland en voorzitter van de jury), Ton Brandenbarg (directeur Zeeuwse Bibliotheek), Peter Jansen (hoofdredacteur PZC), Louise Fresco (landbouw- en voedseldeskun dige, als universiteitshoogleraar verbonden aan de Universiteit van Amsterdam) en Floortje Zwigtman (schrijver) en Paul van der Velde (secretaris van de jury en hoofdredacteur Zeeuws Tijdschrift). 12 Zeeuws Tijdschrift 2012 7-8

Zeeuws Tijdschrift | 2012 | | pagina 14