DRUKKERS" 'v fëÖTdè zee met de dynamiek )p Bekend als dé kaartenspecialist oor drukkerijen is het geen makkelijke tijd. Er verandert heel veel op informatie- en communicatie gebied. Pieters Grafisch Bedrijf te Groede heeft daar uiteraard ook mee te maken. n hoe mooi het wonen en werken er ook is - het lijkt wel of we in het uiterste zuid-westen van Zeeland nog een extra tandje "bij" moeten zetten. aast het vervaardigen van mooi drukwerkonderscheiden we ons steeds meer door bijzondere dingen zoals: Het verwerken van magnetisch pa pier, complexe afwerking d.m.v. busschroef stansvorm, bindringen, e.d. En ook in onze studio staat een team talentvolle ontwerpers met de nieuwste Mac Pro's gereed om alle denkbare ideeënfraai vorm te geven. ehalve het (digitaal) drukken van kleine en grotere oplagenproduceren de grootformaat printers juist oplages van één voor vervaardiging van o.a. grote wandposters. Dit zijn nieuwe unieke mogelijkheden voor elk MKB be drijf met een geweldige promotiewaarde voor zowel binnen als buiten. nze grote kracht zit echter in het overleg en advies-traject met klanten. We kijken scherp commercieel mee, zorgen voor echte toegevoegde waarde, bellen en mailen vlot terug. Houden u op de hoogte! enne, als u denkt dat we al die dienstenflink doorrekenen; wij vinden dat nor male service. Gewoon, omdat goed communiceren ons vak is! igenlijk is ons druk- en printwerk voor wat u er voor krijgt, spotgoedkoop. Bovendien betaalt u alleen na volle tevredenheid. Kom daarmee maar eens aan bij uw internet-drukker. Prima Vista bij Pieters. info@pietersgroede.nl www.pieterspress.nl Tel. 0117-377170 82 Gevestigd in het voormalig Gemeentehuis - Groede

Zeeuws Tijdschrift | 2013 | | pagina 82