Excellent onderwijs in Zeeland Zeeland en de kennissamenleving Onderwijsexcellentie nu en in de toekomst Aanjager van nieuwe ideeën: Maatschappij voor Nijverheid en Handel, Afdeling Zeeland Reciprocal Teaching en Collaborative Learning; het Liberal Arts and Science- paradigma in praktijk onder de Lange Jan. In gesprek met René Diekstra Van passie en pressie, van keuzes en kansen. Excelleren in muziek Zonder selectie aan de poort toch excel lent onderwijs. Mbo is trekpaard van de Zeeuws economie Parels - middelbaar beroepsonderwijs in Zeeland Zout als smaakmaker: Hoornbeeck College in Goes Nieuwe wegen in het basisonderwijs. In gesprek met Gerard Langeraert Trends en ontwikkelingen in het basisonderwijs Parels - basisonderwijs in Zeeland Naar inclusief onderwijs in Zeeland De leraar maakt hét verschil Zowel gevangen als ontsnapt. Klassen- foto's van de Sint Aloysiusschool in St. Jansteen Een mooi, evenwichtig web. De succesfor mule van excellent onderwijs aan de HZ Parels - hogeschool in Zeeland Kwaliteit zonder omwegen. Het Schelde- mond College in Vlissingen Parels - voortgezet onderwijs in Zeeland Trends in het vo en het mbo P.C. Boutens. Van huis een Zeeuwsche jongen Willem Gerard Hofker: de 'Zeeuwse' kunstenaar Westkapelle eert Charley Toorop Signalementen Oek de Jong met Pier en Oceaan: winnaar Zeeuwse Boekenprijs 2013 Paul van der Velde Arjan van Dixhoorn Barbara O omen Paul van der Velde Oscar Steens Albert Clement Paul van der Velde Oscar Steens Paul van der Velde Paulette de Kraker Paulette de Kraker Ankie Smit Paulette de Kraker Dian Fluijt Paul van der Velde Paul van der Velde Oscar Steens Paul van der Velde Hendrik-Jan van Arenthals Frank Neefs, Jack Begijn, Paulette de Kraker, Marjan Bouwmeester, Rony Grooten, Wendy Hulsteijn Wouter Izeboud Wim van Gorsel Mario Molegraaf René de Visser Frits de Coninck Jan Kuipers met bijdragen van Mario Molengraaf en Jaap de Moor Paul van der Velde 3 Zeeuws Tijdschrift 2014 2-3

Zeeuws Tijdschrift | 2014 | | pagina 3