Jaargang 65, nummer 1-2, 2015 Redacti e Paul van der Velde (hoofdredacteur), Frits de Coninck, Marcel Migo, Oscar Steens en Francisca van Vloten Vaste medewerkers Machteld Berghauser Pont (Zeeuwse Boekenprijs), Albert Clement (muziek), Johan de Koning (architectuur), Jan J.B. Kuipers (signalementen), Mario Molegraaf (poëzie), Jaap de Moor (geschiedenis), Katinka Polderman (column), Anda van Riet (fotografie), Menno Steketee (culinair), André van der Veeke (proza) en René de Visser (curiosa) Bestuur Stichting Zeeuws Tijdschrift J.M.M. Polman (voorzitter), A.J. de Visser (secretaris), J.A.M. Nijskens (penningmeester), D. Anbeek, D. van den Bout, mevr. A. Luscombe, K. Scherphuis Adres Postbus 503, 4330 AM Middelburg, 0114 - 32 28 78, redactie@zeeuwstijdschrift.nl, www.zeeuwstijdschrift.nl Abonnement Het Zeeuws Tijdschrift verschijnt vier keer per jaar. De abonnements prijs bedraagt 47,30 euro. Buiten Nederland: 32,30 euro. Abonneren kan telefonisch of via de website. Opzegging dient te geschieden twee maanden voor het einde van het lopende jaar. VORMGEVING Pharos M. van Hootegem DRUK Drukkerij Damen Dit nummer kwam tot stand dankzij een bijdrage van Stichting G.H.G. Von Brucken Fock Fonds, IrmaTheodora Fonds, Collectie Vortex Adverteerders Auberge De Campveerse Toren Veere, Zeeuws Veilinghuis, Wauters Hulst bv, Stichting Zigzag, NV Westerscheldetunnel, Damen Schelde Naval Shipbuilding, HZ University of Applied Sciences, UCR University College Roosevelt, Scalda, Limagrain Nederland, Provinciale Zeeuwse Courant, Koninklijke Zeelandia Groep b.v., de Drukkery Middelburg, De Koperen Tuin Goes, Galerie Dick van Straten, Guus Roëll Fine Art, Kunstmakelaardij Metzemaekers 2015 Zeeuws Tijdschrift, ISSN 0166-5154 Voorkant: Willem Imandt, Bomengroep in de Preanger, ca. 1924 (detail). Achterkant: Willem Imandt, Berglandschap in de Preanger, ca. 1935. Deze pagina: Willem Imandt, Het meer van Cangkuang Nera, Leles bij Caroet, ca. 1923 (detail). Foto's: Anda van Riet.

Zeeuws Tijdschrift | 2015 | | pagina 2