W6 LI ii is „klas”, welke school-opname gemaakt. Links: Achter het apparaat de - 2_. een kijkje in de ingericht. Ook de onderwijzer had een De nieuwe keersluis te \^lissingen is verleden week door Mr. I «J. Reijmer, min. van Waterstaat, officieel geopend. De provinciale boot met den minister en genoodigden aan boord, vaart na de openings plechtigheid door de nieuwe sluis. Het nieuwe vrachtvliegtuig, dat door „Werkspoor in Utrecht voor de K.L.M. gebouwd. Dit speciaal voor vrachtverkeer bestemde 'vliegtuig zal dienst doen op het traject AmsterdamRotterdamParijs het z.g. sprekende journaal een school-opname gemaakt. Links: Achter Lier, manager van het Tuschinski-Theater, die de regie voerde.. Rechts: naar het schoolplein, dat als sound-studio was i Volendamsch pakje aangetrokken. Door de Fox Movietone is op Volendam ten behoeve van Amerikaansche operateur. Naast dezen de heer Mac v. „klas”, welke voor deze gelegenheid was overgebracht voor Londen. De C. F. Storkstraat te Hengelo krijgt een nieuwe bestrating. Prof. mr. D. Simons, oud-hoogleeraar in de rechtskundige faculteit aan de Rijks universiteit te Utrecht, is de vorige week op 70-jarigen leeftijd overleden. Verleden week stortte op de Loosdrechtsche Plassen het watervliegtuig W. 54 neer, dat bestuurd werd door korporaal-schrijver Riksman en waarin luitenant C. Roldanus als waarnemer zat. Beiden kwamen om het leven, terwijl ook een 13-jarig knaapje, dat op den springtoren van het zwembassin stond, werd gedood. Het dreggen naar het lijk van korporaal Riksman. Rechts een ander watervliegtuig, dat zwaar werd beschadigd door de W. 54. 1

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1930 | | pagina 13