o 3 De „Tl r r i Küi Op den achtergrond de Kon. Mij. „De Schelde”. Vlissingen in vogelvlucht. Huize „Torenvliedt", gelegen aan den Koudekerkschen Weg bij Middelburg. tocht gel Een mantelsnijder. Een 36-jarige varensgezel, die verleden week te Amster dam arriveerde, heeft zichzelf als nieuwe abnormaliteit bij het gilde kuitenprikkers, vlechtensnijders, inktwerpers en dergelijke ingelijft: de man kon namelijk, wan neer hij een damesmantel zag, niet ontkomen aan den drang, er een gat in te knippen. Gelukkig heeft hij zijn zonderling bedrijf slechts één middag kunnen uitoefenen. Toen werd hij door de politie op heeterdaad betrapt en gearresteerd. Intusschen heeft hij toch nog kans gezien met een fijn borduurschaartje een tiental mantels te vernielen. Men ziet zijn buit hierboven I De eerste Nederlandsche dame, die een eigen vliegtuig bezit, is mevrouw J. Hoekstra-van der Does, wonend onder den rook van Parijs. Zoodra zij haar brevet zal hebben behaald, zal zij met haar Koolhoven-sportcoupé een naar Indië ondernemen. i. Een dubbel gouden feest. Het echtpaar Levie Reens en Rachel Kosman te Amsterdam herdacht Maandag 1 December zijn gouden huwelijksfeest, terwijl het dien dag tevens vijftig jaar geleden was, dat zij hun bloemenzaakje op de Amsterdamsche bloemenmarkt begonnen. Het jubileerende echtpaar achter hun stalletje. De Beersche Overlaat in werking-. Verleden week is de Beersche Overlaat op de twee laagst g-eleg-en gedeelten in werking getreden. Wat hier van het gevolg was, ziet men duidelijk op onze foto’s: het water overstroomde met groote kracht het Brabantsche land, er groote gedeelten van blank zettend! Wegen waren nauwelijks meer van de omringende landerijen, die wel een meer geleken, te onderscheiden!

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1930 | | pagina 12