'1 1 Mi lp C.-"' het roeiershoofd te Vlissingen. ledige vaten Als in Zuid-Beveland de kerseboomen bloeien. De vischtijd is weer geopend I - 5 - Het te Poeldijk onthulde monument voor wijlen pastoor Franciscus Ver- burgh, den grondlegger der West- landsche druivencultuur. De onthul ling geschiedde door minister Jhr. kuvs de Beerenbrouck (midden). Dr. Hans Tetzner, de bekende Gro- ningsche internationale voetballer en allround sportsman, is in het huwe lijk getreden met mejuffrouw Hen driks. Voor het vertrek per vlieg machine naar Londen. Een eigenaardige wedstrijd. Een tiental leden van De wacht aan Het Rusthuis „Moria" van de vereeniging Zusterhulp te Nunspeet vierde zijn 25- jarig bestaan. Het bestuur. Zittend: Jkvr. J. M. A. den Tex, Mevr. J. C. Nanning, Mevr. M. K. Witteveen-Zanen, Mej. A. J. Dros van der Flier, Jkvr. M. van Riems dijk, Jkvr. C. Repelaar van Driel, Mevr. C. J. Meesters Gratema. Staand: Zr. C. M. Roose, E. Lammerink, Mevr. E*. Laubanton Baljon, Jhr. D. G. J. baron van Heemstra. o het personeel der Winke liersvereniging „Eigen Hulp” te ’s-Gravenhage gingen een wedstrijd aan om ledige vaten van 600 a 700 liter over een afstand van 13 K.M. te rollen en wel binnen drie uur! Er werd om de twee minuten gestart. Een der deelnemers onder weg. Van de interacademiale hippische wedstrijden, in de omgeving van Klein Kievitsdal gehouden. De heer M. Henny, die eerste werd bij de gehoorzaamheidsproeven. De weg naar „Doolhof" op Texel. 7

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1931 | | pagina 7