I fel H - 13 - !t KI verschillende processen in dit klasse A. toespraak hield het gereedkomen van het nieuwe Vara-Studiogebouw 2 21 een Vara-Zomerfeest gehouden. De drukte aan de tramhalte Crailo. een bruikbare meststof omgezet. Ter gelegenheid van l._. te Hilversum werd in het Spanderswoud De Ned. Reisvereeniging maakte een excursie door Zuid-West Drenthe, waarbij o.m. een bezoek werd gebracht aan de hunnebedden aan den voet van den Bisschopsberg te Havelte. Hier vertelde Dr. van Giffen den excursisten van deze steenmonumenten uit den oertijd. Links op de foto Dr. van Giffen, rechts Mr. J. Linthorst Homan, secr. der prov. vereen, v. Vreemdelingenverkeer. Het begin van de schaakmatch tusschen Capablanca en dr. Max Euwe in de Militiezaal te Amsterdam. Links: Dr. Euwe; rechts Capablanca. Staand, in het midden, wethouder Ed. Polak, die een toespraak hield en den toss verrichtte. Huizens wandelpad in zee. Het Zuiderzeedorpje Huizen heeft op de Noorderhavenpier een betonnen wandelpad gekregen, dat zich 800 meter ver in zee uitstrekt. Een attractie te meer voor de bezoekers van dl. aardige plaatsje. I Van de Internationale T.T. races te Assen. De vier matadors. V.l.n.r. Smith, klasse A; Stanley Woods, klasse B; v. Gent, klasse Ben Timmer Een kiekje van het touwtrekken op de wedstrijden der speeltuinvereeni- ging „Meppel" te Meppel. I wee van de vier viaducten, waarover de treinen zullen loopen, die het stadsafval en straatvuil uit Den Haag over een pl.m. 600 H.A. groot terrein der V.A.M. in Drente zullen voeren. Het vuil wordt hier door

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1931 | | pagina 13