lirël L-j j ■*3 I 4 1 K 1 12 Een der brugge de Laakhaven te 's-Gravenhage, welke haar voltooiing nadert. t en kan een snelheid 100 K.M. ontwikkelen. Tevens is het geschikt voor glijvluchten. Links Te 's-Gravenhage werd de stich ting herdacht van den Raad van State, welke voor 400 jaar plaats had. Prinses Juliana en Prins Hendrik woonden de herdenking bij. De koninklijke gasten wor den bij den ingang van den Raad van State op het Binnenhof be groet door graaf Lynden v. San- denburg en Jhr. de Beaufort. Rechts Te Castricum werd de eerste steen gelegd voor de nieuwe Jeugdher- bergjvan de Nederlandsche Jeugd- herberg-Centrale. De heer A. H. Gerhard, lid van de Provinciale Staten verricht de plechtigheid. Het motorschip „Tajandoen", gebouwd door de N.V. Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij voor de N.V. Stoomvaart-Maatschappij „Nederland", vertrekt uit de sluis te IJmuiden naar zee voor het houden van zijn proeftocht. Een der vier groentenloodsen de Laakhaven te 's-Gravenhage, welke aldaar geplaatst is ter vervanging van de Groentenmarkt aan de Veenkade, is reeds geheel gereed. Verleden week is van het vliegveld Schiphol bij Amsterdam het driemotorige Fokkervliegtuig der K.L.M. „Valk” als eerste vliegtuig voor den regelmatigen wekelijkschen luchtvaartdienst op Nederlandsch-Indië vertrokken. LinksDe bemanning, bestaande uit de heeren (v.l.n.r.) Bruynesteyn, mecanicien. Brugman, tweede piloot, Geijsendorfer, eerste piloot en Bellum, marconist. Rechts: Het inladen van de post. Het Curtis Wright Junior Vliegtuig, eigendom van den heer Adolf Burgerhout Jr. bracht een bezoek aan Waalhaven. Het vliegtuig is uitgerust met 40 P.K. motor, welke zich achter de zitplaatsen bevindt en kan een snelheid van

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1931 | | pagina 12