Gezicht op het fraaie Bolwerk te Middelburg. Mr. A. M. de Jong, adjunct-secretaris bij haar de School - 5 - de Nederlandsche Bank te Amsterdam, is benoemd tot hoogleeraar aan de Han- delshoogeschool te Rotterdam. De gezellige drukte op de Donderdagsche Botermarkt te Middelburg. Te Kampen had het afscheid plaats van luit. kol. C. M. Donck (x), commandant van de School voor Reserve-officieren der Infan terie aldaar. Overste Donck overhandigt het vaandel van de School aan zijn opvolger luit.-kol. Fruit Hertog De burgemeester van Ravenstein, de heer Caners, vierde onder groote blijken van belangstelling zijn 25-jarig ambts jubileum. Spelkiek uit den voetbalwedstrijd tusschen het Nederlandsche B-elftal en een Combinatie, op het Spartaterrein te Rotterdam. Deze wedstrijd werd gespeeld, om nieuwe voetbalsterren te ontdekken. De burgemeester van Rotterdam (x) bracht met eenige wethouders een bezoek aan het nieuwe instructie-vaartuig „Prinses Juliana", dat aan den steiger van de Kon. Roei- en Zeilver. „De Maas” lag. Het défilé voor den burgemeester. De heer E. H. Krelage, hoofdinspecteur van het Openbaar Slachthuis te Haarlem, vierde onder groote belangstelling zijn 25-jarig ambtsjubileum. Een tijdens de huldiging van den jubilaris (x) gemaakte foto. Verleden week vertrok de boot van de „Batavierlijn” voor het laatst van de Boompjes te Rotterdam naar Londen, hetgeen met vlagvertoon geschiedde. In de toekomst vertrekken de booten der Batavierlijn van de Jobshaven.

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1931 | | pagina 5