- 13 - worden op groote hoop. Veilig Verkeert De Rijksverkeersinspectie in Noord- Holland nam bovenstaand stuurwiel in beslag van een vrachtautobestuurder; het stuurwiel van dezen auto zat los aan de spaken, zoodat de bestuurder bij een kleine werking van het stuur het losse wiel in de hand hield. Geen wonder dat er veel ongelukken gebeuren I In de boomgaarden van Eist werd een door de Nederlandsche Pomolo- gische Vereeniging hoofdafdeeling Fruitteelt der Nederlandsche Helde Mij georganiseerde spuitdemonstratie gehouden. De spuitgasten in actie. Het vijftigjarig bestaan der L.O.-school No. 3 te Assen werd verleden week feestelijk her dacht. Hierboven de feestcommissie en het onderwijzend personeel der school. De Kon. Ned. Jachtvereeniging opende dezer dagen het jachtseizoen met de bekende St.-Hubertusjacht in de omgeving van Oud-Leusden. Hierboven: Bij de kill. In den boekhandel Dijkhof te 's-Gravenhage gaf mevrouw M.H. Székely-Lulofs, schrijfster van o.a. „Rubber” en „Koelie” aan de koopers van haar werk een origineele signature in haar boeken. Verkeersverbeteringen bij Edam. De stoomtram AmsterdamVolendam wordt» treëlectrificeerd en de riiwec- wordt verbreed. De bekende trekschuitschipper P. Nierop te Edam vierde zijn gouden huwelijksfeest. Het echt paar voor zijn versierde woning. Hoog water op Walcheren. Bij den Segeersweg te Middelburg is weide in een meer herschapen. De suikerbieten-campagne te Sas van Gent is weer begonnen. De bieten i >en voor de fabriek gestort om verwerkt te worden. Na een verblijf van 13 jaar in Indië zal mevrouw Klaassen 12 November weer een kindermatinée in den Stadsschouw- een

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1932 | | pagina 13