Auteurs en medewerkers Dr. M. van Vaeck heeft Germaanse taal en letterkunde gestudeerd. Hij is verbonden aan de sectie zeventiende eeuw van de afdeling Nederlandse literatuurstudie aan de Katholieke Universiteit te Leuven. Dr. L. Frerichs is neerlandica. Zij bereidt een uitgave van Nescio's verzameld werk voor en publiceerde onlangs haar dissertatie over de ontstaansgeschiedenis van Nes cio's De Uitvreter, waarin een groot aantal niet eerder uitgegeven teksten zijn opge nomen. Drs. J. Beijersbergen is als bioloog werkzaam bij het Bureau Ecologie van de directie Milieu en Waterstaat van de Provincie Zeeland. Drs. H.P. Krolis is als sociaal-geograaf werkzaam bij het Instituut voor Ruimtelijke Or ganisatie van TNO in Delft. Hij stelde in samenwerking met dr. DJ.F. Kamann en ir. P.J.A. van de Laak het TNO-rapport Kiezen voor evenwicht en ontwikkeling; een eco nomische verkenning en milieu-impact analyse van de Kanaalzone van Zeeuwsch- Vlaanderen op. Dr. G. van der Ham is historicus en promoveerde op deel 2 van Zeeland 1940-45. Hij is werkzaam bij het Prins-Bernharclfonds in Amsterdam. Drs. I.T.V. Spaander is directeur van het Zeeuws Museum in Middelburg. Dr. P. Scherft is als rijksarchivaris aan het Rijksarchief in Zeeland te Middelburg ver bonden geweest. Dr. A. Clement is als fellow van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Weten schappen verbonden aan de Rijksuniversiteit Utrecht. Drs. A.C. Meijer is chartermeester bij het Rijksarchief in Zeeland. Drs. D.M.A. Noorlander-Van der Lee is historica. Zij heeft gestudeerd in Leiden. Drs. LH. Vogel-Wessels Boer is conservator van de Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata van het Zeeuws Genootschap.

Zeeland | 1992 | | pagina 47