Auteurs en medewerkers Ir. A.J. Beenhakker is oud-hoofd van het Bureau Natuur en Landschap van de Provin cie Zeeland. Drs. J.E. Bosma is als architectuurhistoricus verbonden aan de Vrije Universiteit te Amsterdam en voerde de redactie van Architectuur en stedebouw in oorlogstijd. De wederopbouw van Middelburg (Rotterdam 1988). Een dezer dagen promoveert hij aan de Rijksuniversiteit Groningen op het proefschrift Van streekroman naar regionale pastorale. Stedebouwkunde in Nederlandse gewesten 1900-1950. Dr. R.E. de Bruin is als wetenschappelijk medewerker verbonden aan het Centrum voor Wetenschaps- en Technologiestudies (CWTS) van de Rijksuniversiteit te Leiden. Tevens geeft hij gastcolleges aan de Ernst-Moritz-Arndt-Universitat in Greifswald, Duitsland. Mr. W. Dirksen is subconservator Handschriften van het Genootschap. Zijn vroegere en tegenwoordige bezigheden liggen onder meer op het terrein van het internatio naal belastingrecht, de rechtsgeschiedenis en de geschiedenis van de openbare finan ciën. Dr. W.J. op 't Hof is predikant in de Nederlandse Hervormde Kerk. Hij schreef vele artikelen over de Zeeuwse nadere reformatoren W. en E. Teellinck en G. Udemans. Een door hem geschreven overzichtsartikel over de Nadere Reformatie in Zeeland is te vinden in de bundel Rond de kerk in Zeeland (Delft 1991). Drs. J. Meihuizen heeft kunstgeschiedenis gestudeerd aan de Universiteit van Amster dam en is afgestudeerd in de moderne kunst op het onderwerp van de ontwikkeling van de Nederlandse unica-keramiek tussen 1955 en 1970. Hij is werkzaam bij het mu seum het Princessehof te Leeuwarden. Dr. F.F.X. Smulders is Hoofd Produktie van het European Rail Research Institute te Utrecht. G.G. Trimpe Burger-Mekking is neerlandica. Ir. J.A. Trimpe Burger is als provinciaal archeoloog voor Zeeland verbonden geweest aan de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek te Amersfoort. Dr. J.P. Zwemer is historicus. Hij is onder meer gespecialiseerd in oral history, Zeeuwse geschiedenis en kerkgeschiedenis.

Zeeland | 1993 | | pagina 51