100 MEDEDELINGEN seum op welke wijze dan ook te ondersteunen. De leden van het Genootschap zijn vanouds reeds vrienden van het museum door de zorg van het Genootschap voor de collecties en in het bijzonder door de jaarlijkse vrijwillige bijdrage boven de contributies. Wie daarboven nog nadrukkelijker het Zeeuws Museum wil steunen, wekken we gaarne op toe te treden tot genoemde organisatie. De jaarlijkse donatie bedraagt minimaal 25,-. Men kan ook toetreden door een eenmalige storting van 500,- Vrienden van het Zeeuws Museum hebben evenals leden van het genootschap vrije toegang tot het Zeeuws Museum. Zij ontvangen ook uit nodigingen voor openingen van exposities en hebben toegang tot de lezingen die worden geor ganiseerd. U kunt zich aanmelden bij het secreta riaat van de Stichting: Postbus 378 4330 AJ Mid delburg. WERKGROEP FILM/MEDIA/COMMUNICATIE Met elkaar versterken tientjesleden van de Werk groep Fil/Media/Communicatie goede Zeeuwse film, media en communicatie. En u wordt als lid geregeld daarover geïnformeerd, bij voorbeeld over Zeeuwse video's die uitkomen, waar nog aan wordt gewerkt of waarover een televisieuit zending is te verwachten. Met een storting op onze gironummer 19 10 825 ten name van KZGW - Werkgroep Film/Media/Communicatie Vlissin- gen bent u al binnen. Keltisch Zeeland van 1200 v.Chr. zal op dins dagavond 8 november 1994, 19.30 uur, worden besproken door drs. Iman Wilkens, die als eco noom verbonden is aan de OESO te Parijs, wel licht aangevuld door een panel van Keltologen van de Rijkuniversiteit Utrecht (zie Agenda in dit nummer van Zeeland). De film 'Ergens in Zeeland', die door de Duit sers in 1940 verboden werd, wenst de werkgroep u te vertonen. Nadere mededelingen volgen nog.

Zeeland | 1994 | | pagina 62