■IZe Inhoudsopgave Bijdragen voor Zeeland kunnen aan de hoofdredacteur worden Drs. E.J. Weterings 1 gezonden. Goudvissen, rederijkers en een fossielenatlas Op verzoek worden de Mr. M. van den Broeke M.A. 3 'Aanwijzingen voor auteurs' Een theater voor 'tuinoefeningen'. Job Baster toegestuurd. en zijn tuin Het Zonnehof in Zierikzee Koninklijk Zeeuwsch P.W. Moerdijk 15 Genootschap der De fossiele schelpen van de Nederlandse kust r Wetenschappen in Zeeuws perspectief ISSN 0927-1279 Prof. dr. B.A.M. Ramakers Onderzoekers gezocht 25 Redactie naar Zeeuwse rederijkerscultuur E.-J. Weterings, hoofdredacteur Rubrieken G.J. Gerestein, redactievoorzitter en tekstredacteur R. Goudbeek, beeldredacteur Aanwinsten maart 28 A.J. Beenhakker A.H.L. Huiskes Genootschapszaken 31 A.L. Kort B.I. Sens Boekbesprekingen 32 F.F.X. Smulders A.C.J. Willeboordse Redactieadres Drs. E.-J. Weterings Burgemeester Dregmansstraat 3 4335 BG Middelburg (0118) 21 77 95 ejwetering@zeelandnet.nl Foto voorzijde omslag: Detail uit een ets met goudvissen door Cornells van Noorde (1731-1795), met de hand ingekleurd en met goud opgehoogd, 1763, naar een tekening van Jan Rhodius uit 1762. De ets werd afgebeeld bij het artikel 'Natuurkundige Beschrijving van den Kin-Yu, of Goud-Vis' van Job Baster, dat verscheen in de Verhan delingen van de Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen, 1763. Vormgeving, productie en druk: Foto achterzijde omslag: Detail uit het schelpenbuffet van Job Baster, gemaakt van hout, schelpen, koraal en gips. Collectie Zeeuws Drukkerij Bareman Museum, G2132. Foto: Ivo Wennekes, Middelburg. Terneuzen

Zeeland | 2011 | | pagina 2