Mededelingen Genootschapsagenda De Genootschapsagenda 2014, getiteld Zeeuwen en hun werk, is in juli 2013 verschenen. Zolang de voorraad strekt, zijn exemplaren te bestellen bij het secretariaat van het Genootschap, tel. 0118-654347, of kzgw@zeeuwsebibliotheek.nl. Dank Het bestuur van het Zeeuws Genootschap dankt de leden hartelijk voor hun gift boven de contributie ten bate van de verzamelingen. Zij brachten het afgelopen jaar ongeveer 1.650,- bijeen. Met de bijdragen van de begunstigers, de netto-opbrengsten van reproducties en rentebijschrijving, kwam ruim 3.000,- beschikbaar voor uitbreiding van de verza melingen. Met dit bedrag zijn weer aankopen verricht en heeft het Genootschap met diverse subsidies bijgedragen aan de restauratie van de Visscher Roman Atlas en het planetarium. Het bestuur is u zeer erkentelijk voor uw bijdrage die dit alles mogelijk maakte. Familiedag in het Zeeuws Museum Zoals ieder jaar organiseert het Zeeuws Museum weer een activiteit voor de leden van het Zeeuws Genootschap. Deze activiteit zal plaatsvinden in het Zeeuws Mu seum op zaterdag 25 januari 2014 van 14.30 tot 16.00 uur. Op vertoon van het bewijs van lidmaatschap van het Zeeuws Genootschap heeft u deze middag gratis toe gang en mag u vier extra personen meenemen, zoals kinderen, familie, vrienden of buren. Er zijn rondleidingen over de tentoonstelling 'Be scherm Mij'. Tevens kunt u kennismaken met conser vatoren van het Zeeuws Genootschap en de collectie. Zij tonen in de Geschiedeniszaal unieke stukken uit de collectie van het Zeeuws Genootschap passend bij de tentoonstelling en vertellen daar graag over. Ook kunt u met het gehele gezin een familiespeurtocht over de tentoonstelling doen in het museum. U kunt zich nog opgeven vóór 12 januari 2014 bij het secretariaat van het Genootschap, tel. 0118-654347, of kzgw@zeeuwsebibliotheek.nl. Wij vernemen dan graag met hoeveel personen u komt en of u wilt deelnemen aan een rondleiding over de tentoonstel ling. Agenda 3

Zeeland | 2013 | | pagina 45