Zeeland 25.3 Mededelingen Genootschapscolleges 2016-2017 Vanaf september 2016 worden opnieuw Genoot schapscolleges verzorgd. Elk onderwerp wordt in meerdere lezingen aan de orde gesteld en iedereen is daarbij van harte welkom. Het is op dit moment nog niet duidelijk wat het thema zal zijn van de derde serie. De Activiteitencommissie werkt daar nog aan. Voor meer informatie en de wijze van inschrijving kunt u op onze website kijken op www.kzgw.nl/ agenda of in de folder over de colleges, die eind augustus aan alle leden van het Genootschap werd toegezonden. Toch weer een Genootschapsagenda Goed nieuws! Na een gemis van twee jaar zal bin nenkort de Genootschapsagenda 2017 verschijnen. De vormgeving van de agenda zal zijn zoals u die gewend bent, maar het formaat is gewijzigd naar A5. Dit om de agenda iets praktischer in gebruik te maken. (De agenda heeft uiteraard gewoon een ring in de kaft.) Het thema dit jaar is streekdrachten. De agenda wordt gemaakt in samenwerking met Uitge verij Het Paard van Troje, in Goes. Als Genootschapslid kunt u gebruik maken van een speciale aanbieding. U ontvangt bij voorinschrijving drie euro korting en de agenda wordt gratis thuis bezorgd (met factuur). U betaalt dan voor de agenda 12,95 in plaats van 15,95. Daarnaast verschijnt er een maandnotitiekalender van het Genootschap (kalender Historisch Zeeland 2017). Samen met de agenda betaalt u 24,90 in plaats van 29,90 (met gratis thuisbezorging). De kalender los kost 13,95 (voor Genootschapsleden 11,95). U kunt de agenda en kalender bestellen door uw naam en adres te mailen naar info@paardvantroje.nl en daarbij uw bestelling als volgt te plaatsen. exemplaren Genootschapsagenda 2017 a 12,95 exemplaren Kalender Historisch Zeeland 2017 a 11,95 exemplaren Combipakket a 24,90 Uw bestelling wordt dan (eind september, begin oktober) gratis thuisbezorgd. Agenda 3

Zeeland | 2016 | | pagina 53