Agenda Mededelingen van het bestuur Op zaterdag 24 juni 2017 houdt Veronique de Tier op uitnodiging van de Stichting Moesbosch een lezing over de Zeeuwse cultuur. U wordt per e-mail uitgenodigd voor deze lezing, die zal plaatsvinden op de buitenplaats Moesbosch te Koudekerke. Reserveert u alvast zondag 11 september 2017. Dan zal van 13.00 tot 17.00 uur 'Conservatoren aan tafel' weer gehouden worden, ditmaal op buitenplaats Moesbosch te Koudekerke. U ontvangt t.z.t. nog een uitnodiging per e-mail. De colleges van het najaar van 2017 en in 2018 kunt u op de website vinden; de collegefolder volgt samen met het jaarboek Archief aan het eind van de zomer per post. De data zijn: 6 oktober, 13 oktober en 3 november en het onderwerp is 'Hoe wetenschap de sport verandert'. Tijd: 16.45-18.45 uur. Plaats: aula ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland te Middelburg. Dinsdag 21 november 2016. Algemene Ledenvergadering in de Wim Hofman en Johanna Kruitzaal, ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, aanvang 19.30 uur. Alle actuele informatie over lezingen en vergaderingen kunt u ook vinden op onze website: www.zeeuwsgenootschap.nl/agenda. Het Zeeuws Genootschap is nu ook op twitter en facebook. Op onze website vindt u de logo's om door te klikken. Op 5 april jl. heeft dr. Huib Zuidervaart de tweede jaarlijkse Blaaubeenlezing gehouden met als titel 'De interactie tussen wetenschappelijke liefhebbers en academici in het Zeeland van de 16de tot de 19de eeuw'. Deze openbare lezing is onderdeel van de aanstelling van de heer Zuidervaart als Fellow van het Zeeuws Genootschap aan het University College Roosevelt te Middelburg. Dringend verzoek van het bestuur: steeds meer communicatie met onze leden vindt via e-mail plaats. Zo versturen wij sinds kort regelmatig nieuwsbrieven per e-mail naar onze leden. Als u nog geen e-mails van het Zeeuws Genootschap ontvangt, zouden wij het zeer op prijs stellen als u uw e-mailadres wilt doorgeven aan het secretariaat: info@zeeuwsgenootschap.nl. Mocht u uw contributie voor 2017 nog niet hebben voldaan, dan stellen wij het zeer op prijs indien u deze alsnog wilt voldoen. Overige mededelingen van het bestuur vindt u op onze website www.zeeuwsgenootschap.nl. 2 Agenda

Zeeland | 2017 | | pagina 46