Agenda Het Genootschap digitaal 23 september 2017, 15.30 uur: lezing door Prof. Dr.ir. Han Meyer: Naar een nieuwe staat van de Delta in Zeeland. Locatie Burgerzaal, Oude stadhuis te Middelburg. Zijn boek hierover (De Staat van de Delta. Waterwerken, stadsontwikkeling en natievorming in NL) werd in dit blad (januari 2017) lovend besproken! De colleges van het seizoen 2017-2018 kunt u nu op de website vinden, de collegefolder wordt u binnenkort per mail toegezonden. Een papieren versie ontvangt u ook, samen met het jaarboek Archief aan het eind van de zomer. U kunt zich al aanmelden voor de colleges via de website. Zaterdag 18 november 2017 - Genootschapsdag in het Zeeuws Museum te Middelburg. Neem met uw hele familie deel aan de unieke en exclusieve activiteiten die deze middag in samenwerking met de conservatoren van het Zeeuws Genootschap worden georganiseerd. Kijk op de website voor de volledige uitnodiging en het programma: http://www.kzgw.nl/agenda/genootschapsdag-in-het-zeeuws-museum/ Dinsdag 21 november 2017 - 19.30 uur. Algemene Ledenvergadering en uitreiking van de Roggeveenprijs. De winnaar houdt een korte inleiding met een samenvatting van zijn of haar paper. Locatie: Aula van de ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland. Voor meer info: zie: www.roggeveenprijs.nl Alle actuele informatie over lezingen en vergaderingen kunt u ook vinden op onze website: www.kzgw.nl/agenda. Website De website is onlangs aangepast. Als u al een tijdje onze website niet bezocht heeft, is dat een mooie aanleiding om dat weer eens te doen. Eventuele opmerkingen kunt u sturen naar info@kzgw.nl Nieuwsbrief Dit kwartaalblad is niet de snelste manier om aan de leden informatie te verschaffen (via de gele pagina's). Sedert enige tijd zendt het genootschap een digitale nieuwsbrief rond. Als u zich aanmeldt (info@kzgw.nl) krijgt u vanzelf de digitale nieuwsbrief toegezonden en raakt u veel sneller op de hoogte van activiteiten en andere nieuws. Twitter Voor het kleine nieuws heeft het genootschap ook een twitteraccount. Op de blauwe balk op de website ziet u het "vogeltje". Als u daarop klikt kunt u een twitteraccount aanmaken of uw account laten registreren. Correspondentie Het kan gelukkig nog steeds: een papieren brief in een envelop van het genootschap ontvangen. Maar het is duur. Steeds meer leden krijgen en schrijven e-mails. Als u uw e-mailadres doorgeeft (info@kzgw.nl) helpt u mee de kosten voor het genootschap laag te houden. 2 Agenda

Zeeland | 2017 | | pagina 40