Alle leden ontvangen het kwartaalblad De Wete, dat altijd een gevarieerde inhoud heeft en waarin ook het lezin genprogramma en het verenigingsnieuws zijn opgenomen. Het lidmaatschap bedraagt slechts €15,- per jaar (met 1 korting bij automatische incasso); de kosten van het lidmaatschap zijn aftrekbaar voor de inkomstenbe lasting omdat de HKW de culturele-ANBI-status heeft. Om u als leden van het Zeeuws Genootschap te laten kennismaken met de Heemkundige Kring Walcheren is het mogelijk een gratis exemplaar van De Wete te ontvangen. Daarnaast mogen KZGW-leden gedurende het hele jaar 2019 gratis onze activiteiten bijwonen, op vertoon van uw KZGW-lidmaatschapskaart. U kunt zich opgeven voor dit 'kennismakingsarrangement' bij dhr. R. Hubrechsen (penningmeester), Veerweg 39, 4493 AM Kamperland, tel. 0113-373891. Of via de mail, ledenadministratie@hkwalcheren.nl. We sturen u graag een gratis Wete toe! En wie weet mag ik u binnenkort begroeten bij een van onze activiteiten, Tiny Polderman, voorzitter Heemkundige Kring Walcheren Jubileum Voor de laatste stand van zaken met betrekking tot ons jubileum verwijzen wij u naar de speciale pagina op onze website: https://kzgw.nl/kzgw/jubileum/ Openingstijden secretariaat Het secretariaat naar maandag 9.00-16.00 uur, dinsdag 9.00-14.00 uur en donderdag 9.00-12.00 uur. Het secretariaat is altijd per email bereikbaar op info@kzgw.nl, u kunt op de telefoon 0118-654347 een boodschap inspreken, u wordt dan teruggebeld tijdens openingsuren. Het secretariaat is gesloten i.v.m. vakantie van 19 t/m 27 september. In dringende gevallen kunt u het bestuur bereiken, door een mail te sturen naar info@kzgw.nl. Publicaties kunt u via de website of email bestellen. Deze kunnen ook buiten openingstijden opgehaald worden bij de klantenservice van de ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland. Het Zeeuws Genootschap is ook op twitter en facebook te vinden. Op onze website vindt u de logo's om door te klikken.

Zeeland | 2018 | | pagina 50