Zeeland 28.1 Rectificatie Archief 2017 Protectoraat 2017 Begunstigers 2017 Dankwoord voor extra Jubileumgift In het voorwoord van Hugo Schorer bij het jaarboek Archief 2017 staan enkele storende fouten: In de 2e alinea, waar gesproken wordt van het aantal objecten van onze collectie, die nu zijn opgenomen in het nationaal Register beschermde cultuurgoederen, dient 'ca 100.000' gewijzigd worden in: ca 250. Voorts dient in dezelfde alinea, waar gesproken wordt van de bijdrage van de Stichting Dioraphte 'ruim 71.000' gewijzigd te worden in: ruim 71.000. Tenslotte dient in dezelfde alinea, waar gesproken wordt van de bestemming van de bijdrage van de Stichting Dioraphte de zinsnede 'het digitaliseren van deze onderdelen van onze collectie' gewijzigd te worden in: het presenteren in context online van onze oude collectie. Voorts is in Archief 2017 de volgende tekst weggevallen: Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix is beschermvrouwe van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. De Zeeuwse Alliantie, Middelburg Prof. dr. P.A. Henderikx, Veere Bouwgroep Peters BV, Middelburg Salek Stichting, Zutphen WE Stichting, Zutphen Reeds veel van onze leden hebben gevolg gegeven aan ons verzoek om dit jaar boven de normale jaarcontributie een extra jubileumgift over te maken. Wij danken hen daar hartelijk voor. Wij zouden het erg op prijsstellen als de leden, die hun jaarcontributie nog niet voldaan hebben, ons eveneens een extra jubileumbijdrage zouden willen schenken. Heeft u de factuur niet ontvangen, neemt u dan contact op met het secretariaat, via info@kzgw.nl of 0118-654347 Het bestuur Agenda 7

Zeeland | 2019 | | pagina 49