Organisatie van de herbouw van Middelburg 1 januari 1942 Reichskommissar für die besetzte Niederlandische Gebiete ASeyss-Inquart General kom missari at für Verwaltung und Justiz F. Wimmer Generalkommissariat für Finanz und Wirtschaft H. Fischböck Departement van Binnenlandse zaken Dr. K. J. Frederiks Abteilung Planung Dr. ing. H. Roloff Volkshuisvesting Ir. H. van der Kaa Nationaal plan dr. K. J. Frederiks Afdeling Zeeland en West N-Brabant De Ranitz Departement Waterstaat D.G.W. Spitzen Departement van Financiën M M. Rost van Tonningen Generalkommissariat zur Besonderen Verwendung F. Smit Beauftragte Zeeland Ing. W. Münzer Abteilung Siedlung und bauten Ing. W. Münster Algemeen gemachtigde van de oorlogs- en defensieschaden F.L. Rambonnet Organisatie van den wederopbouw en van de bouwnijverheid Dr. Ir. J.A. Ringers Grootboek voor den wederopbouw Herstelfonds 1940 F.L. Rambonnet A.J. van Soest Schade Enquete Commissie Middelburg J.A. Pieterse Gemeente Middelburg Burgermeester dr. J. van Wal ré de Bordes Stichting Zeeland 1940 G.A.A. van Nispen Contact commissaris Walcheren Dr. R.W. Graaf van Lynden DiWeMi Bouwbureau r. J.K Middelburg Ir. P. Verhagen Monumentencommissie Middelburg Lagerwey r. A. A berts Departement van volksvoorlichting en kunsten Prof. dr. T Goedewaaqen Kultuurkamer Prof. dr. G.A.S. Snijder Afdeling bouwvergunningen en materiaal toewijzingen Ir. J.C. Keiler Afdeling onteigening en herbouw kredieten W. Wag en aar Commissie van advies inzake architecten keuze Zeeland Dr. R.W. graaf van Lynden Bureau goedkeuring werken Ab spoel Bureau goedkeuring werken Zeeland E.J.W. van Dijk

Zeeland | 2019 | | pagina 6