OPROEP 14 W.J. op' t Hof, Willem Teellinck (1579-1629). Leven, Dank geschriften en invloed, Kampen 2008. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de heer PJ. Aarssen die 15 W.J. op 't Hof, 'Eenen tweeden Thomas a Kempis (doch mij welwillend informatie verstrekte over de uitgever Zacha- ghereformeerden)' in: P. Bange (red.) De doorwerking rias Roman. van de Moderne Devotie Windesheim 1387-1987, Hilversum 1988, 151-165. NB: 16 Koen Goudriaan, 'Verborgen omgang en geestelijke De naam Thomas a Kempis heeft geen accent op de a. In de arbeid': de Nadere Reformatie', in: Anna Dlabacova en aangehaalde titels waarin wel een accent voorkomt op de a, Rijklof Hofman (red.) De Moderne Devotie. Spiritualiteit is dat uiteraard gehandhaafd. en cultuur vanaf de late Middeleeuwen, Zwolle 2018, 226-227. Enkele conservatoren hebben te kennen gegeven te willen stoppen met de werkzaamheden voor het Genootschap. Het betreft allereerst Elsa Westland, conservator Gesteenten en Mineralen. Conservatoren werken aan het beheer van de collectie en als het u leuk lijkt ook wat onderzoek ernaar te doen (er is een uitgebreidere taakomschrijving beschikbaar) is dit wellicht iets voor u. Ook Truus Trimpe Burger, conservator Ruilverkeer, wil haar werkzaamheden beëindigen. Zij houdt het ruilverkeer van publicaties in de gaten en waar mogelijk probeert ze dat uit te breiden. Zij beziet welke publicaties voor de leden van het Genootschap interessant kunnen zijn en vat de inhoud daarvan samen voor ons tijdschrift 'Zeeland'. Als u meer over het werk van de conservatoren wilt weten omdat u overweegt mee te gaan werken of als u iemand kent die dit werk leuk zou vinden, kunt u contact opnemen met Katie Heyning: c.e.heyning@gmail.com of 06-31038116. 138 Middelburgse uitgave Thomas a Kempis

Zeeland | 2019 | | pagina 20