250 jaar Zeeuws Genootschap Agenda vanaf 12 december 2019 Lopende jubileum-tentoonstellingen Sociale media Zeeuws Genootschap 12 december Middelburg Eindpresentatie YESC (Young Energy Society Challenge), het jongerenproject van het Zeeuws Ge nootschap laat Zeeland schudden op haar ecologische grondvesten. 13 en 14 december Middelburg Internationaal symposium ter voorbereiding op een Engelstalig boek over rol genootschappen zoals KZGW, bezien in diverse landen. 13 en 14 december, UCR, Middelburg Eindtentoonstelling True Replica's in University College Roosevelt, E.11 Eleonor. 18 december Middelburg Presentatie jubileum-uitgave Archief in de Burgerzaal van het oude stadhuis, Middelburg. 11 januari 2020 Belfort Sluis Symposium 'Zeeuws-Vlaamse iconen. Ondertitel: Culturele iconen in het Zeeuws-Vlaamse land'. - Nog tot 31 mei 2020 in Terra Maris, museum voor natuur en landschap, Duinvlietweg 6, Oostkapelle: Tentoonstelling 'Vikingen op Walcheren? - vondsten, verhalen, feiten en fabels' met bijzondere objecten uit de archeologische collectie van het Zeeuws genootschap., met name vondsten van het strand Oostkapelle-Domburg. - Nog tot 12 januari 2020 in het Belfort, Groote Markt 1, Sluis: 'Schrijvers in Sluis, toen en nu'. - Nog tot 2 mei 2020 in het Zeeuws Archief, Hofplein 16, 4431 CK Middelburg: 'Op reis met Willem V. Een vorstelijke reis door achttiende-eeuws Zeeland'. Alle actuele en uitgebreide informatie over het jubileum kunt u vinden op onze website: https://kzgw.nl Instagram: @zeeuwsgenootschap @kzgwonline Twitter: Zeeuws Genootschap: @kzgw Facebook: Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen Volgt u ons ook? Dan kunnen we het Zeeuws Genootschap nog bekender maken. 8 Agenda

Zeeland | 2019 | | pagina 46