MET DANK AAN. Met een aantal organisaties is in de loop van de inventarisatieperiode samengewerkt. De redactie wil hier met name noemen: Delta ProjectManagement, Gemeentelijke ongediertebestrijding, Het Flevolandschap, Het Zeeuwse Landschap, Jeugdwerkgroep de Vlaamse Gaaien, Jeugdwerkgroep 't Stekkertje, Kerkuilwerkgroep Zeeland, Lader Ongediertebestrijding, Muskusratten bestrij ding, Naturalis (voorheen Rijksmuseum van Natuurlijke Historie), Natuurbeschermingsvereniging 't Duumpje, Natuurbescher- mingsvereninging De Steltkluut, Natuurmonumenten, Omroep Zeeland, Ongediertebestrijding Traas, Rijkswaterstaat Waterdienst, Staatsbosbeheer, Stichting Landschapsbeheer Zeeland, Telmee.nl, Veldwerkgroep Zoogdiervereniging, Vogeldagboek.nl, Vogel en zoogdieropvang 'De Mikke', Waarneming.nl, Waterschap Zeeuwse eilanden, Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Zeeuws Archief, Zee- zoogdierennieuws, Zoogdiervereniging en Zoogdierwerkgroep Zeeland Fotoverantwoording De volgende fotografen stelden geheel belangeloos hun materiaal ter beschikking: Hans Baauw, Jan Piet Bekker, Jan Boshamer, Ellen de Bruin, Dick van Burg, Jan Buys, Luciën Calle, Annemarie van Diepenbeek, Jan Alewijn Dijkhuizen, Sandra Dobbelaar, Corry Dentz, Adri de Groot, Walter Heijder, Jaap van der Hiele, Tim Hofmeester, Chiel Jaco- busse, Martijn de Jonge, Henk Harmsen, Lize de Hoog, Lia Klaassen, Dick Klees, Jaap Kolijn, Kees de Kraker, Lex de Meester, Peter Meininger, Wesley Overman, Bert Pijs, Piet van der Reest, Niels de Schipper, Bernard Spaans, Erik Speksnijder, Eric Thomassen, Rudi Visser, Alex Wieland, Jeroen Willemsen, Richard Witte van den Bosch, Jos Zanders. Onderstaande personen gaven waarnemingen door, stelden hun gegevens ter beschikking of waren op een andere manier behulp zaam; zonder hun inzet was het vervaardigen van de verspreidingskaarten in deze atlas niet mogelijk geweest: A. van Acker, Jan Addink, Tom Adriaens, Theo Aernoudts, Wilfried Allaerts, G Anita, Leo Apon, Walter Appels, P. Ardonne, Floor Arts, J. Asselman, Rob Baars, A. Baayens, Garry Bakker, Joop de Bakker, Henk Baptist, Bart van Beek, Bert van Beek, Corstiaan Beeke, F. Beekman, Fons de Beijn, Willem Jan Beke, Dick Bekker, Ernest Bekker, Hans Bekker, Jan Piet Bekker, Angelique Belfroid, Daniel Benders, Frans vd Berg, Ad vd Berge, Leendert van Bergeijk, Ron Berkhout, P. Berrevoets, F. Bertram, M. Bertram, Jeroen Bes, Bies- broeck, Marcel Bingley, Remco Bisschop, Gerrit Blaauwendraat, Francisca Bleyenberg, Adrie de Bliek, Hans den Blijker, de Block, M. de Blok, Peter Boelee, J. de Boer, Tim de Boer, Lucien Boerjan, G. Boers, C. Bogaert, Edy Bogaert, Hans van Bokhoven, Dirk Bolier, Matthijs Bom, Jaap Boogert, Leon Boom, Jeroen van 't Bosch, Johan van 't Bosch, Jan Boshamer, Elias de Bree, Tiny Breusegem, Marc van den Bril, Bert van Broekhoven, Matthijs Broere, Bas de Bruijn, E. de Bruijn, J. de Bruijn, Ellen de Bruin, Lars Buckx, R. Buijs, A. Buijze, Jannie Buise-Rogiers, Marc Buise, N. Buise, Thomas Buiten, Huub Bun, Frits Buningh, Lennard van Buren, T. Buys, Johan Calle, Luciën Calle, Kees Canters, Henk Castelijns, Marlies Castelijns, Wannes Castelijns, H. Claessens, J. Cleiren, Suzan Cohen, Paul Cools, J. Coppoolse, Rudy Cornelis, Matthijs Courbois, Anouk Cuijpers, Carlos da Cunha, Gerard van Daele, J. van Dam, H. van Damme, Gido Davidse, J. de Deckere, J. Deijaert, E. Dekker, Jan Willem Dekker, R. Dekker, R.E.D.M. Dekker-van den Berg, Corry Dentz, Han Derks, Herman D'Espallier, M. van Deurssen, Marcel Deyl, Pieter Dhaluin, D. Dhiel, J. Dieleman, Annemarie van Diepenbeek, C. van Dievoet, S. van Dievoet, Lubbert Dijk, Jan Alewijn Dijkhuizen, Bart Dijkstra, Bas Dobbelaar, Mark Dobbelaar, Sandra Dobbelaar, Eddie Dobbelaar, Paula Dobbelaar-van Stevendaal, 0. van Dorselaer, HJ. van Driel, Johan vd Dries, Christoph van Driessche, L. van Driessen, Adri Duijnhouwer, Guus van Duin, Jacco Duindam, A. van Duys, Freddy van Ecke, G. van Eerdenburg, mevr. v Eekelen, H.LJ. Eland, K.LJ. Eland, Johan Elenbaas, Gijs van der Ende, Donne van Engelen, Rik Eppens, Ron Erlings, H. Ernst, J. Erpeling, Ed vd Es, Thomas van der Es, Thomas vd Es, P. van Esbroek, Dirk Eykemans, Tim Faassen, S.L. de Feiter, Thijs Fijen, Johannes Fisch, H. Fokkens, Albert Fopma, Lou van Fraaijenhoven, Hans Francke, C. Fransse, S. Geelhoed, Rienk Geene, H. van Geertrui, Flavia Geiger, A.C. Geluk, Reinder Genuit, Rudie Geus, Sjaan van Giesbergen, Alex van Giessen, Frank Gijselhart, Niels Godijn, les Goedbloed, Jan Goedbloed, F. Goethals, Rob Gorissen, Jan-Willem Gouw, Rein Grabijn, Andre Kamerman, Eelco Groenendaal, Daniël Groeneveld, Pim Groene- veld, Yvonne Groeneveld, Floris Grotenhuis, Kyle Grotens, W. de Gucht, EJ. van Haaften, Menno Haakma, Anne-Jifke Haarsma, J. Hamelink, Janus Hamelink, Ad Hamers, Joost Klein Haneveld, André Hannewijk, Anton van Haperen, Hans van Harn, Ine Harreman, Jan van Harten, Raymond Haseleger, K. vd Have, Willem van der Heide, P. v.d. Heijden, Kasper Hendriks, Cora Henebiens, Franck Henebiens, Paul Henebiens, Antonia Hens, Ruth Hesseling, Titia v Heusden, Cora Heynen, Jaap vd Hiele, Mark Hoekstein, Paul Hoekstra, mevr. Van Hoeven, Rinusvan 't Hof, Tim Hofmeester, W. den Hollander, Riemko Holtrop, Nanning-Jan Honingh, Anita van Hooff, Lize de Hoog, Bas van Hooijdonk, Hugo Houtman, B. Hoving, Henk Huige, Dirk Huitzing, William van der Hulle, Nicky Huls bosch, Albin Hunia, Arnout Inckens, R. Ingels, H.A. van Iwaarden, Jan van Iwaarden, Boudewijn Jacobusse, Chiel Jacobusse, M. Ja- cobusse, Ernst-Jan van Haaften, Robert Jan Jonkvorst, J. Jansen, Cees Janssen, Harry Janssen, C. Janssens, J. Janssens, Peter Janus, Richard de Jonckheere, Bert de Jong, Jan Willem de Jong, Denny de Jonge, Martijn de Jonge, Sjoerd de Jonge, Pieter Jongenelen, Roger Joos, Adri Joosse, Jeroen Jordaens, Pim Julsing, Lucas Kaaij, Michel Kapelle, Michel Kapoen, Bram Kareis, Ine Karreman, Guido Keijl, A. Kerckhaert, Walter van Kerkhoven, Wim van Kessel, Leonard Ketting, mevr. Kienhuis, Janneke Kimstra, A. de Kind, Maurice Kindt, Ab Klaassen, M. Klarenbeek, Dick Klees, Maurice Et Franka Klein, Andre v Kleunen, Marcel Klootwijk, Bart de Knegt, 242 Fauna Zeefatuiica

Zeeuws Landschap - Fauna Zeelandica | 2011 | | pagina 246